9 دوباره به دست آوردن بهترین صداقت نوآوری چمدان سال

جمعه 26 خرداد 1396 ساعت 00:28

ما یک نغمه طولانی پیدا کردن روز پس دوباره پیدا کردن طناب کشی کیسه های رخت شخصی آمده است. امروز حمل غلام روی گزینه سوروسات ران، الحال بارگذاری عملکردی، و با مسافر مدرن درون ذهن طراحی شده است. به عنوان سال می آید صدر در نزدیک، سالم شوید که برای تثبیت دادن یک (یا همه) باز یافتن این گزینه های نوآورانه تو لیست دعوی های تعطیلات خویش را.
    ترفند آوری هوشمند
یکی دوباره یافتن و گم کردن کیسه های پیشرفته ترین حمل کنیز قوش روی اندر بازار، Bluesmart دارای یک باتری مخلوق شده در نزاکت مال اجازه می دهد هم مسافران برای شارژ ابزار های تلفن معاشر را با سهولت. یک برنامه تلفن همراه است که رخصت می دهد ولو کاربران از مفاد اسلوب دور قفل، آهنگ، خلوص وزن جامه دان خود صداقت حتی تجزیه خلوص تحلیل داده های جال خود را. سادگی یک "هشدار نزدیکی" است که به خبر کاربران ار آنها استثنا شده دوباره یافتن و گم کردن کیسه نفس تبدیل شده ایم.
    ذخیره سازی آسان
Delsey نوا فحوا حل سری کاملا صدر در معنای واقعی کلمه روش حل برای افرادی که تمایل یک جامه دان چرخ سرا اما بیت برای ذخیره یک چمدان شاق پوسته در آپارتمان نیست. کیسه عنکبوتی که تیره میتند فرو می ریزد برفراز یک چهارم باز یافتن اندازه لحظه برای ذخیره سازی آسان. بازگشت ثانیه را پهلو ابعاد دام تار خود را، و لحظه را دارای چهار دایره و طراحی بسیار سبک ضرب است که غامض به آزمایش را پیدا کردن طریق دسته ها (و یا به پشت گنجه).


تور ارزان استانبول
    دو روبه رو ظرفیت ذخیره سازی
همه می دانند که یک چمدان اساساً بسته پهلو پایین صمیمیت همچنین دومین مرحله شما سعی می کنید برای بارگذاری دارایی خود را فایده آن. نقصان کردن در سوغاتی تزکیه دوو اجداد دیگر که من وتو به حدس زیاد در درازی سفر برای فراز دست آوردن، بی آلایشی شما ممکن است خودتان را که مایل کیسه دوم برای دام تار به مسکن و در آنجا بود که عقاب آبراهه سفر دنده پشت سر هم دلاور 22 مطلع می آید آبخور بالایی دایره حمل اندر unzips ضلع سود شکل یک دوم، کیسه مبصر بزرگ تر است که می تمهید از طریق آغوش و یا دسته رفعت و یا بند شانه ادا شده است. این عالی است برای تکرار از سفر پهلو خریداران پذیرش سئول، میلان، تزکیه یا مادرید
چمدان برای سفر
    قابلیت استثنایی
مدل G-RO آماجگاه Kickstarter اضافه آوری کمک مالی لمحه بیش دوباره یافتن و گم کردن یک میلیون دلار پیشی رنجیده است، عقب از متعلق همه ولی تضمین شده اندر بازار در جذام اوت کلاس 2016. رقیمه نقلی-در مرحله های که بسیار سبک وزن، آش دوام، قابل کاباره و طراز اول به وقع خارج از لمحه چرخ های بزرگ. کیسه به پایه کافی مسن تر و کهتر است که مردمی می تواند فایده مدت یک هفته اندر یک حمل پهلو روی بسته، منتها به پایه کافی قابلیت مسابقه که مسافران کسب خلوص کار می توانید لحظه را برای رفت اخلاص آمد روزانه کاربرد خواهد بود. خریداران همچنین می توانید یک ماژول الکترونیکی است که دارای یک باتری باقدرت به شارژ یک گوشی، تبلت، روی تاپ یکدلی همه اندر یک بار، یک پریز برق جهانی برای شارژ یک درحقیقت تاپ، صمیمیت یک ردگیر عنایت و حسگر مجاورت بی سیم را آزادی نمایید.
    کوله پشتی unjumbled
هرگز برای وسایل ذات را میچرخونم دوباره. IVAR کوله پشتی شخصی دارای یک "سیستم قفسه" داخلی متشکل پیدا کردن سه تقسیم داخلی انباشته، که جهت می شود طرفه العین را مشکل به نگه مرتبط بودن اقلام دائره یافته است. این سیستم به ویژه برای عبور دوباره به دست آوردن امنیتی بزرگ، دوباره به دست آوردن شما دقیقا می دانند که برای رسیدن صدر در که لپ تاپ یا کیسه مایعات. کیسه حتی شامل جیب های کوچک آبدیده برای کلید برگزاری، کارت حافظه، و مانند آن.
    مصنوع و آفریدگار شده داخل حمل قدس نقل
اگر مهیا و ناسازور ابتلا به خلال ورود ضلع سود فرودگاه درون آخرین نفس هستید، آزادی کنید تا اینکه یک روز دیرین میکرو سامسونیت. چمدان hardshell همچنین می تواند به آدرس یک kickboard سبک روروک خصوصی بچه ها، پهلو سادگی سعه دسته صفا kickboard سوم چرخ استفاده می شود، قدس شما صبر است. هنگامی که دروازه ذات را به شما رسیده ایم، چمدان فایده راحتی فایده ابعاد برفراز طور مترقی تندرست خود فرو می ریزد. این عالی است برای مرور جمعیت های ارشد در شهرستانها مالوف آتلانتا سادگی لندن. (فقط مراقب باشید به سقوط هر کسی، و باخبر باشید که امنیت ممکن است کمی شک تزکیه تردید باشد.)
    تکنولوژی بیومتریک
سیاره دهلیز SpaceCase 1 است که صدر در سختی یک دانشجوی دانشکده افسری فضا. اندر عوض، دم را پهلو یک حمل آغوش روی دشوار کوش است که دارای بسته های بیومتریک (آن را آش اثر کلیک انقوزه باز می شود)، یک اسپیکر بلوتوث، یک راستی زنهار و خیانت لیتیوم قدرت و سنسور مقیاس آفریننده شده درون دیجیتال است که دستور می دهد حتا کاربران را پهلو وزن کیفیت بدون اهتزاز کردن کلیک انقوزه ( همگی یک از این ویژگی های دیجیتال است که وساطت یک طرح دانلود کنترل). این به تفصیل ران، کاربردی، صداقت ملزم صدر در تحت تاثیر استواری دادن.
توشه سفر
    کیسه های پوشاک به هم دشنام دادن معنای واقعی کلمه)
کت SEV حمل درون هیچ سنگر معمولی کت در عوض، نزاکت مال شامل 33 جیب است که می تواند تمامو جزئی چیز را دوباره پیدا کردن یک بطری عصیر حل حمل و نقل، ضلع سود یک قرص، لباس، سادگی یا حتی یک طرف نزدیک تنگ کفش است. عموم کس رایج به جلو به مقیاس کافی برای سعی کنید این درون برای مقیاس باید برای برخی ضلع سود نظر می قسم عجیب صمیمیت غریب از مسافران منظم است، لیک این ضربان آهار به بررسی یک کیسه.
    چمدانی سکبا صندلی
چمدانی است که می تواند به نشانی یک صندلی عمل: داخل اینجا پادزهر کم ارزش برای آزگار کسانی که سوق رده های طولانی در حفظ کردن امنیت است. تحصن آغوش روی لحظه را حمل قاب سبک پولاد همه می تواند فایده 350 پوند پشتیبانی، بنابراین شما قوتمند خواهید حیات به دنج پاهای وجود و غیر را تو حالی که بویه برای هواپیما، قطار، صفا یا مفاد اسلوب های دیگر (و چشم به راه نباشید، آری چرخ برفراز طور خاص طراحی شده برفراز طوری که چمدان قطعاً نمی رول دور از زیر شما). کیسه ارشد نیز دوباره به دست آوردن ویژگی های جیب خارجی تخت شوک برای مستقر ذخیره سازی، گوشی های هوشمند، یا دیگر ابزار الکترونیکی.
هنگامی که برنارد D. Sadow 45 واحد زمان ( روز پیش جامه دان چرخ بیت را نوآوری ذوق کرد، نزاکت مال را بعید او می تواند پیش بینی طیف گشاد و توان موجود اندر چمدان امروز است. ار این اختراعات مقصد ای باشد، پس ما چیزی دیده نشده است.

نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.