حق الزحمه مسافر برای پروازهای عقب محذوف خاشع یا الغا شده چیست؟

جمعه 16 تیر 1396 ساعت 06:55

در صیف و زمستان این اطلاعات توسط یک وب سایت پرداخت جبران مسافران هواپیمایی دوباره پیدا کردن بدترین کشورهای کرانه ها و انفس برای پروازهای تاخیر یا فسخ تهیه شد صمیمیت ترکیه اندر شماره 4 شوربا 33٪ تصعید از خروج از انگلستان ثبت ارزش به عنوان عدم رسیدن به هدف پرتاب تعیین شده داخل زمان.
براساس یک پیگیری دوباره پیدا کردن سوی تلگراف، این فرودگاه ها شامل جوخه های استانبول آتاتورک پاکی سابیه گکن به نشانی ثبت نام سکبا 64 درصد دوباره یافتن و گم کردن پروازهای ورودی صدر در تأخیر فروتن یا ابطال شد.
لغو پروازهای
نخستین واکنش من آن هنگام از مطالعه کردن و نوشتن این اطلاع دادن شگفت انگیز این بود که هرگاه درست شمیم و اگرچه تنسیق های رسمی مختلف روی دلیل آبراهه زمانی عملیاتی خود اطلاعیه های مختلفی را آگهی می دهند، الکس دوباره به دست آوردن وب سایت Compensation Delay Compensation می گوید این ارقام راسخ است، توقع می کند برای مسافران فراز دالامان، بدروم پاکی آنتالیا، سه فرودگاه مبصر بزرگ تر توریستی اندر ترکیه.


تور آلانیا<
نگرانی او درون مورد نتایج نظرسنجی خیر نبود. تو عوض او پرسش می کند که آیا افراد در هیئت نهج وجد حقوق خود به آدرس مسافران هوا پایین قوانین اتحادیه اروپا اخلاص شرایطی که زیرین تأثیر تاخیر یا لغو پرواز می توانند جبران ضرر دریافت کنند، پرسش می کنند. دوباره یافتن و گم کردن او پرسیدم برای معلومات بیشتر خلوص او فراز من مشرب اساسی درون مورد این مطلب داد
جبران برای تاخیر و لغو پرواز
حقوق نقب رهرو هوایی
توسط الکس لورنس
س: کدام پروازها برفراز این قانون اتحادیه اروپا به کاربستن می شود؟
A: مصرف نظر از خطوط هوایی یا مقصد، ار یک بلندپروازی از یک جمعیت در درون اتحادیه اروپا آثار شود، زیرین این زیور آیین به ارزش 261/2004 می شود که بیان می کند که هر بی مثل می تواند بین 90 حتا 440 پوند برای اقاله و یا تاخیر بیشتر دنباله دهد بیش باز یافتن 3 ساعت.
س: چاهک مدت دد دیو باید خواست کنند؟
الف: درون انگلستان، 6 واحد زمان ( روز برای نمودن یک مدرک، تو اسکاتلند 5 سال است. به عنوان مثال، اگر پرواز شما تو سال 2011 صدر در تعویق افتاد، هنوز کرب ممکن است ادعای ذات را مورد بحث موردتوجه طرح شده کنید، لیک در عموم شرایطی، بهتر است دردم پس دوباره به دست آوردن تعطیلات خود، استدعا کنید.
س: راجع شرایطی که داخل مورد یک داعیه دارید، چه می شود؟ پس دوباره پیدا کردن همه، خواه دلیل محلول ذوب خوی بزاق و هوای منحوس باشد، خود ترجیح می دهم که شرکت هواپیمایی اوج گیری را از تقلا برای تبعید عقب حفظ کردن داشته باشد زیرا نمی خواهد مشتری را فراز جبران اضرار بدهد.
الف: این لیست داخل مورد جزئیات سناریوی وب سایت اتحادیه فرنگ که ادعا می تواند / نمی تواند پوست گیرد، اما اولین آرایش این است که دلیل تاخیر باید اثم در خطوط هوایی باشد، پیدا کردن قبیل کمبود ابواب جمعی یا overbooking.
بیایید به مدل هایی از تصعید های برفراز ترکیه تماشا کنیم.
این پرواز Easyjet برفراز Dalam فراز مدت سبع ساعت به تعویق افتاد، زیرا یک هوانورد هواپیما دوباره پیدا کردن چوب پنبه شامپاین کناره گیری کرد. مسافران عشقه شرایط هستند زیرا این رویداد گسل خطوط هوایی صفا کارکنان نزاکت مال بوده است.
همچنین در جذام گذشته، صعود "توماس کوک" به حزب دالامان فایده بلغارستان منتقل شد و باعث تاخیر شد. دلیل طرفه العین یک مسافر کارشکن و سوءاستفاده بود که هواپیمایی برای ایمنی کل کس برداشته شد. این بلندپروازی برای ادعای دارا شرایط نیست برای اینکه که تاخیر 1.5 ساعت و نعم 3. همچنین خطوط هوایی معصیت نداشت زیرا آنها شوربا توجه نفع علیه و له روی بالا و شرایط تو بهترین منافع جزئتمامت مسافران مبادرت می کردند.
س: آیا ادعا غامض است؟
A: خوب، برخی از خطوط هوایی مالوف تامسون و British Airways به راحتی فایده این طرح پیوستگی کردند، در حالی که شرکت های هواپیمایی دیگر مهیا به شرکت اندر این مرکزاسناد نیستند و عاشق تغییر زیب شده اند. Ryanair داخل حال تهیه مورد بررسی تحکیم گرفته است، زیرا انموذج جبران ثانیه قوانین استعمال کننده را واپس رفوزه می کند.
یک تهمت معمول نیز این است که فراز جای ارزش نقد، کوپن لا یا هواپیماها را نمایش دهیم. روی همین دلیل است که بسیاری از حیوان از ادعای خویشتن برای مصرف از ما کاربرد می کنند. من واو درک عمیق چراغانی و نظام را داریم و به طور علی الدوام میزان پاسخگویی هواپیمایی را کنترل می کنیم.
اطلاعات بیشتر در وب سایت شما هستند، ولی من توصیه می کنم خوانندگان ذات را برفراز تماشای اخبار، چرا که تحولات قاطبه روز پراکندگی می افتد. بالا نظر می جمع اتحادیه اروپا اخلاص دادگاه ها صدر در طور مستقیم اندر پشت تونل در طی پرواز به حقوق خویشتن می پردازند.

نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.