آیا ترکیه مطمئن و ناامن از ایسیس سادگی تروریسم است؟

جمعه 23 تیر 1396 ساعت 01:42

به روز رسانی - ژوئیه 2106 - خوانندگان عزیز - اگر در خورشید 15 ژوئیه 2016 پهلو دنبال اطلاعاتی درون مورد کودتای نظامی شکست خورده درون ترکیه فایده اینجا رسیدید، باید از مشاوره موسسه مسافرت دولت خود پیروی کنید. این پهلو این دلیل است که الفبا مشی های بیمه تعطیلات داخل صورتی که اقدامات شما داخل مقابله مستقیم شوربا آنچه نوبت شما می گوید ناکام بماند، نامعتبر است.
از 18 جولای، ایالات متحده آمریکا سیاست نفس را بالا روز کرده است ...
"با رعایت به اقدامات کودتایی 15 ژوئیه تزکیه پیامدهای آن، ما پیشنهاد می کنیم کسان U.S. در حال آراسته در حال بررسی سفر ضلع سود ترکیه هستند. این جایگزین اخطار سفر تاریخ 27 ژوئن 2016 است. "- تو اینجا بیشتر بخوانید
از 17 جولای، قسمت قطعه مسافرتی بریتانیا مراسله مشی ذات را روی روز کرد ...
"به گلگشت می گونه باند وضعیت تو ترکیه پس از یک کودتای تلاش داخل یک شب درون 15-16 ژوئیه استراحت است. ولی محیط امنیتی، بالا طور فی نفسه و بالفعل باقی می ماند. پس از وقوع زمین لرزه قبلی، پروازهای به جماعت ها و باز یافتن فرودگاه ها داخل ترکیه فایده حالت عادی بازمی گردند، چنانچه چه برخی دوباره پیدا کردن اختلالات باقی الباقی است تزکیه قبل دوباره یافتن و گم کردن سفر باید وا شرکت هواپیمایی یا تبرزین اپراتور خود چک کنید. »ادامه مطلب
در خور جمعه، مبادرت تروریستی نفر ابوالبشر و جانور سراسر جهان را خشمگین کرد. یک تفنگدار اجازه داد تا کنیز قوش روی عراق تونس غریق شود صداقت از دم زمان نفع علیه و له روی بالا و این وبسایت ترافیکی رفته است. پیمانه روزانه کاربران باز یافتن زمان اشاعت سایت تو سال 2010 تاکنون زیاد نبوده است.


تور ارزان ترکیه
من وافراً و به ندرت به سؤالات خوانندگان راجع ایمنی عمومی داخل ترکیه ثواب می دهم ولیک در حال آماده صندوق ورودی من آش پست الکترونیکی پیغام آور شده باز یافتن تعطیل کننده هایی که می خواهند بدانند آیا ترکیه از غارت ISIS ایمن راحت است؟
پاسخ صادقانه من، خود نمی دانم
برای کامل مشاوره ایمنی که می توانم بکنم، زندگی فراز طور غیرمنتظره سادگی گاهی خلق شگفت انگیز فراز نظر می رسد.
چه کسی فکر می کرد که بمب ها دهات سال پیش زیر زمین لندن نیست شده اند یا تو تونس موافقت افتاده است که نفر ابوالبشر و جانور در بین ناهار خوری خویشتن را می خوابند.
درخواست دوباره به دست آوردن من برای تایید اینکه ISIS اندر ترکیه غارت نخواهد کرد، غیر واقعی است.
همانطور که غیر واقعی بود، من باز یافتن شما می خواهم که تایید کند که حمله در انگلیس صورت نخواهد داد.
من این پرسش را برای ایشان مطرح می کنم، زیرا وب سایت رسمی اختر انگلیس بیان می کند که احتمال حمله تروریستی داخل انگلیس شدید است.
ترکیه اخلاص ایسیس
آنها همچنین اعتراف داشتند که تو کشورهای دیگر مالوف اسپانیا تهدید فی نفسه و بالفعل تروریسم وجود دارد.
در وب سایت دولتی انگلیس، آنها درجهان نگارین اقسام تهدیدهای تروریسم را باز یافتن درجه پایین پاکی شدید برای عموم کشوری در دنیا فهرست می کنند.
به استثنای اینکه خودتان مایه داعش هستید، هیچ کس اندر این سیاره بود ندارد که بتواند تأیید کند که داخل جایی اعتصاب نخواهد کرد. متاسفانه، پهلو قرن 21 خوشدل آمدید.
تروریسم جهانی یک واقعیت است.
ISIS می تواند تو هر زمان صمیمیت هر کجا هجوم کند.
اما بخت رسیدن برفراز یک چپاول تروریستی چیست؟
من باخبر شدم این همه بالا نظر می قسم "عذاب و غم و اندوه" اخلاص هر کسی را با خوش بینی برای آینده مالامال نمی کند، بنابراین من اینترنت برای آمار و داده ها در مورد احتمال دست کشیدن تو یک ایلغار تروریستی جستجو.
این مقال با آدرس "10 چیز که بیشتر گمان تردید دارد من واو را دوباره پیدا کردن تروریسم بکشد" افشا می کند که ظن دارد شما تو حمام خود باز یافتن غرق دمده شدن بیشتر بمیرید.
این مقال تحت آدرس "چقدر اندوه از تروریسم باید باشد؟" می گوید که ما چهار بار بیشتر دوباره به دست آوردن یک لاش تروریستی وساطت یک تندر و صاعقه و رعد مواجه می شوید.
مقالات متنوع در نواحی اینترنت این است که تقریبا 1 تو یک ظن 20 میلیارد پاکی 400 میلیون از مرگ یک ایلغار تروریستی وجود دارد.
اما این کافی نیست. من وشما حقایق را از منابع تأیید می خواهیم، بنابراین من به وب سایت رسمی تروریسم جهانی که میانجیگری ...
"شبکه بین المللی محققان متعهد فایده مطالعه علمی رخت و پیامدهای انسانی تروریسم درون ایالات متحده پاکی سراسر دنیا است."
برای دانشپایه طول عمر های 1970 ولو 2014 ترکیه، 3144 وقوع اجماع تراضی را صدر در تروریسم پیوستگی داشت. این شامل موارد مختلفی از جمله ترور، حملات مسلحانه، حملات علیه نظامی صداقت پلیس است. فراز همه این ها اندر سال 1992 اتحاد افتاد.
از متعلق زمان، تروریسم در ترکیه واقعا کاهش یافته است.
بنابراین باید تعطیلات ذات را به ترکیه بطلان کنید؟
در حالی که خویشتن نمی توانم برفراز سوالات شما اندر مورد ISIS جواب اجابت دهم، آنچه که واحد وزن می توانم روی شما تعهد بدهم این است که مردم ترکیه نمی خواهند که رویداد ای پیوستگی افتاده تو روز جمعه رخ دهد.
سلول های کوچک ISIS در داخل کشور بود دارد، همانطور که زندان های کوچکی دوباره به دست آوردن ISIS چی و زندگی درون انگلستان هستی و عدم دارد، منتها جمعیت عمومی فقط می خواهند کار کنند، قوم هایشان را تغذیه می کنند صداقت زندگی خوبی دارند، همانند کس تونس
کارگران تونسی در جوانب خارجی ها اندر این کنار یک چکاد ایجاد کردند پاکی من کاملا درامان هستم که انسان ترکیه داخل صورت ادا این کار، همین کار را خواهند کرد. درجه ها ترکیه مانند پلیس و فوج نیز بسیار مانسته آنچه داخل دنیای شرق هستند، متحدالمال و بخشنامه های دقیقی را داخل مورد اینکه چه اتفاقی برای یک تهدید یا یک حمله ادا می دهند، می دهد. آنها پیشه ای و تدریس دیده اند.
زندگی روی طور طبیعی استمرار دارد. بسیاری از آشنایان ترکی من که تو بخش گردشگری ترکیه مشغول صدر در کار هستند، واقعا مشوش هستند که دد دیو فکر می کنند که تعطیلات خویش را فسخ کنند.
حتی همانطور که من درون حال تامین نوشتم، گردشگران تو کافه ها، سواحل و سیر و گذار نیستی دارند. آنها هوا بخار خوبی دارند یکدلی بسیاری از غریبه ها من که در اینجا زندگی می کنند، کاملا محکم هستند، که آنها اذن نمی دهند که تروریست ها شوربا بازگشت بالا انگلیس، صدر در جایی برسند که داخل آن کنار بنده اساس حکومت بریتانیا، تهدید تروریسم یکسان است .
اما درون مورد این واقعیت که ترکیه مرز وا سوریه را در اختیار دارد؟
خوب، بگذارید سعی کنیم بی آلایشی برخی حقایق هاردکور داخل مورد این مبحث بابت را بدست آوریم.
اگر شما نیت سرود سفر ضلع سود مناطق مرین، گازیانتپ اخلاص سانلیورف را دارید، ورا آنگاه بله، شما در مناطقی هستید که توسط اقبال های ترکیه بی آلایشی بریتانیا در نظر نژند شده است تا دوردستها مختلفی داشته باشند. این مناطق تو نزدیکی مرز قرار دارند و تماماً چیز به غیر سفر ضروری توصیه می شود.
راهنمایی سفر ترکیه
(نقشه گرفته شده دوباره یافتن و گم کردن وب سایت Gov.uk)
با این وجود ترکیه یک کشور عظیم است. این بزرگتر دوباره به دست آوردن مکان هایی آشنا فرانسه، اسپانیا یا ژاپن است. این هیات خطسیر 783،562 کیلومتر چهارگوشه را مستورسازی می دهد اخلاص 37مین کشور آفاق است.
بنابراین در اینک حاضر، من درون Altinkum تو ساحل دریای اژه است، که به آدرس یک نقطه بالقوه توسط بهروزی ترکیه صمیمیت یا بریتانیا سقف بندی نشده است. وبسایت دولتی روی سادگی انسان را روی بررسی توصیه های سفر عمومی نفس که دربردارنده قوانین و رسوم و رسوم، صحت و سعر ارج محلی نیز می شود، می پردازد.
بر پی نقشه های گوگل، فاصله دوباره به دست آوردن آلتینکوم تا اینکه مرز سوریه و ترکیه 1353 کیلومتر است.
این تقریبا نیز فاصله باز یافتن لندن، اندر انگلیس برفراز میلان در ایتالیا است. کورس دور کشور مختلف.
این امر مثل هماهنگ فروش مسکن شما در انگلستان از ترس امنیت شماست زیرا رویداد تروریستی اندر ایتالیا ائتلاف افتاده است. مرزهای کشور بالا سادگی نشانهای انسانی اندر این سیاره هستند. آنها می توانند واقعیت من وایشان را تحریف کنند، در حالیکه فاصله در داده های واقعی شمار گیری نمی شود.
بیایید مکان دیگری درون ساحل مدیترانه ای باز یافتن ترکیه بگیریم. آنتالیا بله یک نقطه کانونی است.
از آنتالیا حتی مرز سوریه، 881 کیلومتر است.
از لندن روی پاریس، ارمل 463 کیلومتر است. ولیکن یک دفعه دیگر، کورس دور کشور مختلف.
با کاربرد از انموذج های گوگل طرفه العین را برای خودتان امتحان کنید و بلافاصله خواهید دید که طولانی مکان های گردشگری اندر ترکیه معتاد خواهر شبیه دالایان، بدروم، مرمریس، فتیه، استانبول و غیره، بسیار کاپیتان و دور از مرز سوریه است.
آسان است بین خواندن جراید و بررسی وب سایت های دولتی رسمی برای تبدیل دمده شدن به نگرانی، اما به روند رو به رشد است که صدر در نام دهکده ترس پیدا کردن پورنو، صمیمیت یا در آفاق از پزشکان برجسته، یک سبک تفکر فاجعه مرحله است.
انجمن بیقراری چیست؟
در زندگی روزمره، بیقراری پورنو واکنش شدید احساسات صفا افکار بالا مسائل منفی خلوص موضوعات رسانه ای است، حتا جایی که شما در واقع برفراز دنبال چیزهای منفی برای تقویت اعتقادات هستید، بنابراین در الحال تبدیل ازمد افتادن به وافوری به تپش دل است.
بنابراین وقتی پیشامدها بدی اندر زندگی ما اتحاد می افتد، از ثانیه بیرون می شوید و تو واقع احساسی خراج می گیرید، زیرا حافظه شما برفراز جای عقب رفتن و تماشا کردن فراز تصویر بزرگتر، روی ذهن می آید، ضمیر اول شخص جمع میلیاردها آدم از آدم در یک سیاره هستیم، جایی که داخل هر زمان اختصاص رویدادهای نوع به نوع و همگون و متفاوت موافقت می افتد، که بیشتر آنها طبیعی هستند پاکی کاملا غیرمنتظره هستند.
به همین دلیل است که جراید و اخبار تلویزیونی همیشه دوباره پیدا کردن مسائل بیم و ناراحتی بهره مند هستند.
از آن هنگام که بشر را برفراز عقب برگرداند برای بیشتر.
این ماشین های ارز را نورد می کند.
بنابراین داخل مورد ترکیه، داعش صمیمیت سوریه، امیدوارم که سوالات ایشان را بازتاب داده و غلبه کنید که آیا شما صدر در ترکیه می روید و نه شما و آری هیچ کس.
برای من، من داخل اینجا تو اینجا اسکان می کنم حتی زندگی عادی، روزمره سادگی غیرمعمول من داخل خورشید بقا یابد.
جایی که خویشتن ترجیح می دهم هیچ جای دیگری در زمین نیستی نداشته نکهت امید و هزارها هزارگان خارجی دیگر حیات دارند که عاطفه حس مشابهی دارند.

نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.