کاووسین عمران دهی یونان قدیمی تزکیه کلیسای تشریفات جان

یکشنبه 5 آذر 1396 ساعت 04:37

روستای یونان قدیم کوسوین درون منطقه کاپادوکیا ترکیه نفع علیه و له روی بالا و ندرت داخل مقالات سفر نمایش داده می شود. یا وقتی که به تماشا می رسد، قبل باز یافتن اینکه نویسنده درباره سایر اماکن اسمی دیگر مانوس گوروم، مرکز میخانه ثقل و نقل و اقامت صحبت کند، چند جمله ای را فراز دست می آورد. صدر در همین دلیل، کل چند، من دو مره قبل به کاپادوکیا بودم، واحد وزن هرگز ایذاء نکشیدم.
این نفع علیه و له روی بالا و 2 ناحیه باب تقسیم شده است؛ عمارت جدید صفا روستای قدیمی گرجستان و در سومین دیدار دوباره پیدا کردن کاپادوکیا، راهنمای تور من توصیه می شود که یک ایام برای سفر فایده کلیسای هزاره پنجم سنن جان باپتیست که در سرنوشت روستای قدیمی استواری دارد را تغییر دهید.
ورود فراز کوشون قدیمی روستای یونان


بلیط ارزان کوش آداسی
کاووسین روستای یونان قدیمی
از آنجایی که راهنمای تو کاپادوکیا زندگی می کرد، من فایده دنبال تدبیر تخصصی نفس بودم صداقت ما داخل مقابل صورت سنگی ارشد که راندن شد نفر ابوالبشر و جانور محلی مشرک را از مسکن های خود اندر دهه 1960 منتج شود، عقب از کمبود تخته سنگ برفراز خطر ایمنی تبدیل شد. مسیحیان در دهه 1920 پس دوباره یافتن و گم کردن پیمان لوزان صحه گذاری کردند.
روستای قدیمی یونان کوزوین
مسیر پیچشی پیچیده روش خود را برفراز بالای تپه، جایی که کلیسا بود، هدایت کرد. همانطور که ما بدو به پیاده روی کردیم، من وایشان یک صومعه کوچک صداقت نسبتا دمدمی که درون دامنه تپه آفریده شده حیات عبور کردیم هم بتوانیم روی آشکوب ایستاده باشیم.
با علاقه، من یک دختر جوان را گردش می کنم این کار را اعمال می دهد، تو کنار مناره، احیانا برای عکس اینستاگرام. بالا هر حالیا این پهلو نظر خود نوعی بی احترامی روی من بود، ولیک هیچ کس دیگری مشوش نبود.
پس پیدا کردن پیچ و شکیبایی و مسیر شیب دار، من واو بسیاری از خانه ها را که سکبا توجه فراز معماری یونان بازسازی می شد، گذراندیم. دیگران آپارتمان های سوراخ یک مدال "برای فروش" نشان دادند. ظاهرا دولت برای جلوگیری از خطرات کاهش تخته سنگ دلبستگی کرده است پاکی بسیاری از منزل ساختمان های قدیمی متروکه تو حال سودا است.
این یک تعجب نیست چون رسته ملک ترکیه پیدا کردن زمان هزاره بیستم تعالی فخر کرده است. باآنکه به طرز عجیب یکدلی غریب، اساساً مالکیت کاپادوکیا را برای خرید در اینترنت باز نمی کنم.
به گردش می رسد که نفع علیه و له روی بالا و یک دایره مبعوث محدود می شود، زیرا خانه های بازسازی شده یک منوال فریبنده است و بعضی دوباره به دست آوردن آنها قیمت بالایی را پهلو وجود می آورند، علی رغم اینکه اولین آباء ما در حین زندگی می کردند. برو رقمی
خانه های قدیم کاووسین
هنگامی که ما در نهایت به سمت رفعت رسیدیم، مسیر شدیدتر شد ولی من پیاده شدم چون دیدگاه تماماً جانبه چشمم را گرفت. طرفه العین را بیش از دهکده قدیمی قدس بیشتر داخل فاصله بغاز باب های رزبن و سرخ، که هر خیز محبوب سکبا hikers است.
خانه ها صدر در نظر می عده کوچک و مردم مانند عروسک های کوچک. شاید در آن روز منحصراً یک خلق و خوی خوب بود، ولیک هنوز هم لمحه را به عنوان یکی دوباره یافتن و گم کردن بهترین دیدگاه ها درون منطقه کاپادوکیا به یاد می آورم.
کاسوین کاپادوکیا ترکیه
کلیسای کاووسین شعایر جان باپتیست
به خلف مسیر، دم باریک برا شد خلوص عبور دوباره پیدا کردن یک قنطره چوبی بسیار ناپایدار بی آلایشی تکان دهنده، ما واقف داخل کلیسای قرن پنجم شدیم.
نقاشی های نقاشی که صحنه های کتاب باعفاف را مدال می داد، به سختی قابل حرمت بود و در برخی نقاط، مرتبه آسمانه سیاه بی آلایشی سفید بود. پس از اینکه مسیحیان فراز سمت احول رفتند، به آدرس یک کبوتر ریخته شد اما با وجود این، من قطعا فضای عرفانی را درک کردم اخلاص من یک بی تا مذهبی نیستم.
کوسوین کلیسای قدیمی کاپادوکیا ترکیه
شاید برفراز خاطر وزن پایگاه بزرگ طرفه العین در مقایسه وا کلیساهای غار کاپادوکیا بود. این یک منزل بود، ولیکن در قرن 10، ستون های حمایت کننده با ساختن آنها نفع علیه و له روی بالا و دیوار ها تقویت شد، بنابراین درون حال مجهز سه مقوله دپارتمان تشکیل می شود.
کلیسای قدیمی Cavusin کاپادوکیا ترکیه
احتمالا حضور مقدس به دلیل جایگاه مبهم لمحه در بالای تپه حیات که فقط میانجیگری یک پاکت شیبدار رسیده بود. این دلیل می شود کلیسا، محیط مناسب برای یک فیلم آخرالزمانی، ولیک حداقل، این پایان فرهنگ زندگی دوباره یافتن و گم کردن کوزوین نیست.
آیا خویش را نبودن حاضر بودن و غایب بودن درحیات بودن خواهد کرد تا روی یک مرکز گردشگری تبدیل شود؟
آیا آپارتمان های بازسازی شده برای بخورک و زیادی به فروش می رسند، بنابراین ازنو منطقه را وا اسفنج های ظریف مملو آخور می کند؟
آیا کسی اندر نهایت این پاسیفیک احمقانه را که نفع علیه و له روی بالا و کلیسای قدیمی منتهی می شود را نابود می کند، قبل دوباره به دست آوردن اینکه کسی گردن خویشتن را بشکند؟
امیدوارم. روستای یونان قدیم کوزوین بانمک شیرین حرکات است تزکیه من ملال اکنون وجد خاصی به لحظه دارم. مشغول کننده و خسته کننده دیدنی بیننده خواهد وجود که ببیند آیا میتواند پهلو پتانسیلش ارتکاب کند یا خیر.

نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.