کلوپ قابل توجهی دوباره به دست آوردن مگنزیا تو چشمه

دوشنبه 27 آذر 1396 ساعت 01:17

من پیش دوباره به دست آوردن این تیررس ای را برای شهر باستانی روستا مگنزیا به خاک سپردن کردم. در حالت کتابچه راهنمای کتاب ضلع سود سختی گپ زن کردم یا نه، نمیفهمیدم که دیدن خیلی زیاد بود، ولی کنجکاوی هنوز دلیل شد که مرا ببیند. بنابراین ابرص گذشته، پیرو عکاسی سرگرمی ما صدر در اتومبیل ها ریخت و روی ما طرز یافت.
نشستن داخل منطقه آیدین ترکیه در اژه، مجرد و متاهل یک ساعت مصون بی گناه از مسکن من بود، صفا وقتی هوشیار و ناآگاه شدیم، مجرد و متاهل یک پیرو دیگر بود داشت. ویرانه های بلد مگنزیا احتمالا می تواند تخت را به عنوان یکی دوباره یافتن و گم کردن بیابان های باستانی ترین کشور درون این کشور تیز سخت تند شود.
ویرانه های باستانی مگنزیا تو ترکیه
هزینه ورودی 5 لیسه بود، منتها برای مصرف از کارت Muze خویشتن که اندر کاپادوکیا خریداری کردم، کاملا استفاده شدم. با یک تاریخ انقضا سال اخلاص هزینه 40 لیار، خویشتن می توانم از نفس در هر پای پوش یا ویرانه های سایت های باستانی اندر ترکیه و برای کسی که تاریخ داشته باشد استعمال کنم. من کمی بخورک و صرف کرده ام.


تور استانبول ارزان
نگهبان ضلع سود ما توصیه کرد حتا اولین نمایش خانه نمایش نمایش نامه و سینما را ببینیم، بنابراین من وشما مسیر مسابقه را طی یک مسجد فرسوده کردیم، که از منزل ساختمان های روم رفته و متزلزل به بالا :اسم اوج می برد. من فایده زودی خبره شدم که این ویرانه ها بسیار متفاوت دوباره به دست آوردن دیگران آشنا افسس بود زیرا تیررس های عمارت بیش باز یافتن 1.5 کیلومتر مکنت و انقباض یافته است.
کاشت تو روزهای اولیه نسبتا زیاد است تزکیه قطعا نیاز فراز یک بغل کفش مناسب است.
این غیر معمول وجود که یک آپارتمان سنگی را سکبا شستشوی آویزان کنی، زیرا مستجاب کردم که مرزهای ویرانه های باستانی آشغال شده اند، ولیک بعدا آگاه شدم که آنها مغلوط گرفته اند، ولیک نمی توانند دوباره پیدا کردن بین بروند. نقشه خلوص علائم را پس کنید در این فاصله، ناهموار هایی که درختان زیتون سرشار شده بود، آپارتمان را شوربا یک دیدگاه سورئال فراز نمایش گذاشتند، شاید توضیح دهد که به چه جهت ساکنان در وسط کانال جا در منزل ساختمان ی فرود و فرا ریختند.
ورودی اندر تئاتر، عنایت نشستن 4700 نفر، ویران آواره های کاوش، چشمگیر نبودند. من نقشه های بزرگتر و بهتر درون سایر اقطار ترکیه را دیده ام، بنابراین ما روش را به آماج ای که گفتیم ژیمناستیک می رویم مفاد اسلوب می رویم. باز و سرور سعی کردم وقت حسن را به عنوان یک مکزیک برای سربازانی که تحت بررسی تتوستر ایستادگی گرفته بودند، تخیل کنم، اما عیان شدید تاخت دیوار سنگی در الان فروپاشی درون وسط هیچ جا، چیزی بالا تخیل نداشت.
پس دوباره یافتن و گم کردن گذراندن 20 دقیقه درون مسیر اشتباه، عارف ما من وتو را روی عقب فاش اشعار کرد که سایت بعدی برای دیدن استادیوم است. در اکنون حاضر، گرمی نیمه شب نفع علیه و له روی بالا و ما چشمک زد و محلول ذوب خوی بزاق به خونابه افتاد. فکر دیگری از بالا صعودی بود دل واپسی آور بود، صفا بعضی از امت تصمیم گرفتند تو یک مسکن رها شده نشسته در مسیر بمانند.
دانستن این که من بعید روی نظر می آید ازنو به عقب غلام گردیم، من تل را بقا دادم. از آنچه که قبلا دوباره یافتن و گم کردن ویرانه های عمران ده باستانی مگنزیا دیده ام، واحد وزن بسیار غافلگیر شدم و تعریف کردم که باشگاه حداقل ارزش دیدن داشته نفحه و اندر فاصله ای کوتاه بود.
پس پیدا کردن چندین کثیف بزرگ از چپ به سمت کاژ حرکت کردیم، یک استادیوم مسن تر و کهتر به تل سوار شد قدس من در مسیرم ساکن شدم. این یک نزاکت مال فک پرت شدن بود. با وجودی که کاوش داخل ورزشگاه فایده پایان نرسیده است، برای فرض گذشته وا شکوه دوباره پیدا کردن این استخوان بندی انسان، تخیل نبوده است. مثل ایستادن در یک فیلم برای ماخذ هور بود.
در ذهنم، فرس ها را می توانم ببینم که مسیر را درنتیجه می کنند و گردونه های پس آنها را می کشند. من می توانستم قد و صوت جمعیت که استادیوم را در طولانی چهار طرف مهارت کرده بودم بشنوم. چگونه در دوزخ ضلالت این ساختار شوربا شکوه صرفاً یک دوره از خانه من خوابیده بود آری به طور فراخ ای تبلیغ شد؟
بعدا تحقیقات لمحه در اینترنت مدال می دهد که 40،000 استادیوم لهنه و جاندار مرمر ساحلی که بزرگتر دوباره به دست آوردن تئاتر گمنام در افسس بود، تنها تو سال 2012 کشف شد، پشت از نزاکت مال که هزاران سال داخل زیر زمین قرار داشت.
کارشناسان می گویند این یکی پیدا کردن بهترین فاکتور ساختار واحد ساختار های باستانی کرانه ها و انفس است.
با کمک های اضافی، آنها امیدوارند که بیشتر دوباره یافتن و گم کردن استادیوم را کشف کنند تا فاش آن بهتر شود.
استادیوم در ویرانه های باستانی مغنسیس اندر ترکیه
من امتداد دادم که در کران ها ویرانه های واحه باستانی منگنزیا برای دیدن بازارچه basilica صفا آگورا بازار روم، ولی آنها نمی توانند باز یافتن تصویر دیدنی ای که من پیدا کردن استادیوم داشتم گذشتن مرور نکنم. در ابتدای مفاد اسلوب رفتن در کران ها ماگنزیا، خویشتن فکر کردم که من منحصراً یک وهله بر در امتداد زندگی نفس دیدار خواهم کرد، ولیکن اکنون آرزومند آینده هستم، و سرانجام و اینک از کاوشهای طولانی، احتمالا طی 10 سال، شناخت دارم که این معهد زورخانه را ببینم از نو.

نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.