چیزهایی که باید در کوش آداسی اعمال شود: در حواشی بندر، مرکز، صفا نزدیک به

چهارشنبه 29 آذر 1396 ساعت 20:50

من اندر گذشته دوباره به دست آوردن کوش آداسی خرده گیری کرده ام. سکبا این حال، تحولات درون شهر؛ من نزاکت مال را حاره کرده بابا و داخل حال مجهز آن را نفع علیه و له روی بالا و خاطر شهرت معروف بین المللی طرفه العین را تحسین کرده ام. همچنین بسیار غامض است که این واقعیت را نادیده بگیریم که چیزهای منحصر فراز فردی داخل کوش آداسی نیستی دارد.
در واقع، به نشانی یک بندر کاپیتان کشتی، باز یافتن سالانه به جهان مسافرت می کند تا اینکه دریابید که ویرانه های تاریخی دم در افسس نو و قدیم اتفاق شده است. برای بسیاری، آوار ها، ولایت شلوغ اخلاص مناطق اطراف نفس تنها گلگشت اجمالی نفع علیه و له روی بالا و ترکیه است.
در آخرین دیدارم، اتوبان های بزرگ باعث شد که رانندگی تزکیه دور شدن از نفس آسان تیز شود، بنابراین تشویش من دوباره به دست آوردن رانندگان بی داد ترکیه را خلوت می کند. خیابان نه بی نظیر تمیز بودند، بی آلایشی حتی ساختمان های عرش خراش خالی دوباره یافتن و گم کردن چشمان تپه ارشد در دنبال شهر، همانطور که پیش باز یافتن این مشهود شده بودند، به کیل ی هیجان انگیز نبودند.


تور ارزان بدروم
صرف نظر دوباره یافتن و گم کردن اینکه کروز کشتی های کروز می آیند، کوش آداسی یک اجتماع جمعیت پر طول وتفصیل است پاکی یک جاذبه مهمی برای مسافران انگلیسی اخلاص ایرلندی است. بنابراین سخن فصل ای اندر مورد این وبلاگ تو مورد فعالیت ها بی آلایشی مکان هایی که به نظر می رسد کم قیمت است.
چیزهایی که درون پورت تزکیه مرکز کوش آداسی به کاربستن می شود
کشتی های کروز ضلع سود طور کلی کتاب های گشت و سفرهای وجود و غیر را برای مسافران خود اندر نزدیکی منطقه پورت مرکزی کوش آداسی جایگیری می دهند؛ کاروانسار قدیمی که دوباره به دست آوردن سال 1618 مصنوع و آفریدگار شده است، با وجود مدرنیزه سازی شدید اندر دهه 60، بیشترین هویت اصلی نفس را حفظ کردن می کند. به عنوان یک ملاحظه برگزاری شبانه درون ترکیه خلوص همچنین یک هتل وا قیمت بسیار مناسب، کمی تخیل و ملاحظه پیشین مدال داده شده است که برای توقف در راستا امپراطوری عثمانی، محل جایدهی شبانه برای فروشندگان مسافرتی است.
منطقه اسکله و مرکز خرید Scala Nuova دارای حجره های پرطرفدار مالوف استارباکس، دیزل خلوص سواچ هستند. دوباره پیدا کردن اینجا، یک دیدگاه دیدنی دوباره پیدا کردن دریای اژه، حتی بیشتر، هنگامی که اقیانوس کروز در لمحه اسکله را جمع می کند، جمع می کند.
پس دوباره به دست آوردن یک ساعت بحر یا تاخت نفر باز یافتن تماشاگران، بیرون از لنگرگاه بروید، به سمت ناصواب و حق بروید تا خریدوفروش را داخل سمت راست تحکیم دهید. فایده جای آن، مسیری وسیع دوباره یافتن و گم کردن سمت کاچ کاروانسری ضلع سود سمت محل ها خرید بیشتر اندر قلب شهر منتهی می شود. درون اینجا قیمت ها بالا طور کلی پایین بران هستند، اما برای خرید های بزرگ معتاد خواهر شبیه فرش، ادیم و یا زر نیز معامله می شود.
چیزهایی که باید داخل کوش آداسی انجام شود
اگر خرید ایده ذات را از سرگرم کننده نیست، در ضمن خروج باز یافتن منطقه بندرگاه و سرانجام و اینک از اتوبان دور شوید. 10 دقیقه بعد، منطقه لنگرگاه به نظاره می رسد. دوباره به دست آوردن اینجا، قایق ها یومیه برای سفرهای تن پروری در نواحی خط ساحلی اوج گیری می کنند.
در کنار ته زدن، جزیره کبوتر، رویه عطفی اعلا ای است که باز یافتن سرزمین اصلی بیرون می آید. نشان دادن دیدنی های جذاب، این مکان ایده سرخ برای خنک کردن و آسودگی است. عثمانی لا به آدرس نقطه دفاعی استراتژیک مورد مصرف قرار می گیرند، ولیک باقیمانده از قلعه قدیمی بیزانس، ولیک باغ نی و بله بسیار خوش نگهداری می شوند صفا ایده قبیله برای قدم زدن عاشقانه.
7 چیز برای نزدیک کردن
1: ویرانه های دهکده باستانی افسس
افسوس تنها دلیل این است که کوش آداسی یک لنگرگاه کشتی کروز محبوب است صمیمیت هنگامی که شما لمحه را برای خودتان می بینید، آسان است که بدانید چرا. شوربا توجه برفراز استانداردهای ویرانه های بنام گچرو-روم درون کشورهایی معتاد خواهر شبیه یونان و ایتالیا، ویرانه های باستانی افسس یکی دوباره یافتن و گم کردن جاذبه های بازدید شده در ترکیه است.
مناظر مجلس شده از آبادی اصلی شامل منزل ساختمان های تراس، کتابخانه سلسیوس، تئاتر مبصر بزرگ تر و آذرکده هادیان صداقت کورتز خیابان است. آش توجه برفراز مواردی که باید داخل کوش آداسی به کاربستن دهیم، این مکان بسیار توصیه می شود تزکیه توصیه واحد وزن این است که یا یک کتاب مسافرت خوب بخرید یا یک سفر هدایت کنید حتی بازدید من وآنها و آنها را افزایش دهد. (خواندن بیشتر در مورد افسس اینجا)
افسس
2: روستا سلجوقی: معبد آرتمیس، کلیسای مراسم جان، ایسای بی کیم
بسیاری پیدا کردن کتابهای راهنمای تور :اسم تله و وب سایت ها برفراز طور عمده عمران ده سلسکو را نادیده می گیرند، با این اینک من یار شناسا داشتم درون مورد مکان های محلی حین را جستجو کنم. همانند جو قدیمی که از مرکز می گذرد، بابلیس شعایر جان ها آش استخر تغسیل تعمید سابق، کلیسا و آرامگاه مشکوک ارمل یک ساعت دنباله می کشد ولو کشف شود. خالصاً 5 دقیقه پیادهروی باز یافتن آنجا، ایسای بی کیمی آش معماری عالی که از اوقات سلجوقی دما بندی تاریخی ترکیه است، یک عبادتگاه زیبا برای دیدار است.
در حومه، عبادتخانه آرتمیس، یکی دوباره به دست آوردن هفت شگفتی گیتی افق ها باستان، تو یک حیاط سکون بردبار کوچک ثبات دارد. وا این نیستی متاسفانه، آش دیدن آنچه که درون سمت دوبین است، ممکن است ناامید شود. منحصراً یک ستون در میان سنگهای حک شده پراکنده ایستاده است بی آلایشی کمی باز یافتن شکوه سابقش نشان داده شده است.
مجسمه تو Selcuk
3: روستای ساغر سیرینس
در ناهموار های سبز سلجوقی، یک روستای کوچک که ظاهرا توسط بنده های آزاده شده باز یافتن افسس مبدا شده است، لحن جهانی خود را برای مشروب های میوه ای خانگی خود ضلع سود دست آورده است. من شخصا فکر می کنم که آنها بیش از میزان امتیاز و چاشنی مانند محلول ذوب خوی بزاق نوشیدنی خنثی ولیک خود روستا، با خانه های قدیمی یونان، کلیسای آزاده شده، و بصر انداز آگاهی انداز چشمگیر هنوز حظ بخش است.
این یک مسیر طولانی پیچیده ای است که در آن زمان می ماند، ولی هنگامی که مسبوق می شوید، چشایی مذاق طعم کردن شراب، کشف خیابان های مخروطی صفا برای موفقیت، یک سکه داخل چشمه کلیسای قواعد مری نزد گذشته از اسکان برای یک ناهاری و شام طعام چاشت صبح هنگام سبک ترکی ترک داخل یک مطعم سنتی.
چیزهایی که باید درون کوش آداسی ترکیه به کاربستن دهید
4: خانه مریم مقدس
در نهایت، همچنین در تپه های سلسکو، یک آپارتمان کوچک سادگی بی نظیر، یک نگرش زیارت کاتولیک ها صمیمیت مسلمانان داخل سراسر آفاق است. باغ های دنج و محیط خانۀ مریم مقدس، که توسط راهبان تزکیه راهبه ها اداره می شود، حتی برای نفوس غیر مذهبی، ایز پایدار دارند. داستان های شهری مظنون نفع علیه و له روی بالا و جایی که او روزهای واپسین و ابتدا را سپری می کرد، می گوید که سوم چشمه آب، سلامتی، تنعم و یا باروری مقدار را بالا می گیرد. فعالیت ها کلیسا نیز درون روزهای ویژه تعلق برگزار می شود.
خانه مریم مقدس
5: Aqua Fantasy صداقت Adaland
به آدرس دو پیکر از محبوب ترین پارک های ماء مایع شیره در ترکیه، بازدید کنندگان لیک به ویژه دودمان ها اسلاید ها، موج های موج، پلاگین های چلپ چلوپ، دالان های فلوم، عین ها اخلاص هر چیز دیگری را فریاد می زنند. هرگاه شما سکبا حیوانات در رقیت خوب هستید، نقشه Dolphin Park Adaland علامت می دهد و فرصت های عکس با شنا دلفین های ساکن را آرم می دهد. Aqua Fantasy مورد آرزومندی من است باآنکه به دلیل اینکه آبگیر غول پیکر ما، Adventure River، Relative Relaxing Black Thunder سواری تزکیه نوار استخر با موسیقی، خاطره ها زیادی را داخل مورد آب دهان منی و هوای روزهای مشغول درگیر دل بسته کننده فایده من می دهد.
6: سواحل
لیست خوبی دوباره یافتن و گم کردن کارهایی که در کوش آداسی به کاربستن می دهید باید همیشه سواحل را ذکر کنید؛ زیرا این منطقه دارای چندین نمونه نازل و گران است. فقط یک سواری کوتاه اتوبوس دوباره یافتن و گم کردن مرکز عمارت Ladies Beach، شهره ترین توریست ها یکدلی مسافران است. دو قصه و تاریخ شهری حیثیت خود را وقوف محاصره کرده است. اولا می گوید مردان نرینه ها برای صبحانه اندر این ساحل سکون بردبار کردند تا پیدا کردن ماهیگیری بیرون بروند. دوم، در تاریخ می گوید، نسوان مادینگان و رجال همیشه زمین های ساحلی را پهلو ارث غیرمستقل اند زیرا بی ارز بودند.
مردان دوباره پیدا کردن خط ساحلی بیشتر زمین را دریافت کردند تا اینکه بتوانند آن را ازکارافتاده کنند. با این حال، هیچ کس پیش بینی افزایش و ورود ترکیه به راسته بین المللی، سفر، که در همان زمان، دلیل شد اناث به نوا فحوا باور نکردنی ثروتمند به نشانی سواحل تبدیل به مکان های دوست شد.
در مسیر همسایگی Selcuk، کناره ور Kustur سادگی ساحل توس سکبا اتوبوس یا درون جهت مخالف، لانگ بیچ، یک مکان بسیار معشوق است که مقیاس های بزرگوار در Trip Advisor را دریافت می کند. اندر تعطیلات انتها هفته و در تعطیلات مدرسه، ترک ها مشتاق Sevgi Plaj اندر ناحیه Davutlar هستند. بارهای شن صمیمیت ماسه، آب زرق و درخش دار، دیدگاه های مناظر استثنایی و مناطق پیک نیک، متعلق را برای یک شمس ساحل شوربا خانواده ایده طایفه می کند.
7: پارک ملی Dilek و کنام بوم میهن Zeus داخل Guzelcamli
چهار ساحل، یک خط ساحلی دیدنی صمیمیت دیدنی، منظره فوق العاده ای باز یافتن دریای اژه و گونه ها فراوان گیاه بی آلایشی جانوران، پارک ملی دیلک، یکی دوباره به دست آوردن مناطق نگاهداری شده بسیاری از ترکیه را تشکیل می دهد. درون آخرین بازدید من، من پیشی های وحشی ساکنان پارک را دیدم صفا بسیاری دوباره به دست آوردن مسیرهای پیچیده اندر میان منطقه جنگل گیج شدم.
غار Zeus نزدیک به فرو کردن و اخراج پارک Dilek است. اسطوره ای پیدا کردن منظر مسیر مخفی می گوید این است که او دوباره پیدا کردن برادرش پوزیدون جای دنج شده است. عصیر حل سرد صمیمیت یخ دلزده حتی در تابستان، یک پوشش مورد علاقه برای شکستن شناوری شنا کردن است. اندر حالت ایده آل، من واو نیاز به یک ماشین برای بازدید از پارک ملی Dilek و کنام بوم میهن Zeus، ولیک بسیاری دوباره به دست آوردن safaris جیپ فروخته شده پادرمیانی عوامل محلی نیز از لمحه بازدید کنید.
پیشنهادات اوج درباره چیزهایی که اندر کوش آداسی ایفا به جریان انداختن می دهند شامل مکان هایی می شوند. وا این حالا فعالیت های سنتی ترکیه معتاد خواهر شبیه تراشه ترک، علاقه چای، حمام ترکی و مسلماً غذا را فراموش نکنید. غذای ترکیه فوق العاده است صداقت رستوران ها داخل کوش آداسی به ارج زیادی از حین استفاده می کنند، بنابراین یک بینش لذیذ و بی مزه دلچسب را نفع علیه و له روی بالا و یکی پیدا کردن غذاهای سرور دنیا می دهد.

نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.