کاس: کیف مدیترانه ای در ترکیه

سه‌شنبه 15 اسفند 1396 ساعت 19:28

کاش تماماً چیز است که یک رفت تزکیه آمد مکرر تو دریای مدیترانه در ترکیه باید باشد. سفید آپارتمان های آب دهان منی شسته شده را دوباره به دست آوردن طریق اتوبان های کوه های پیچ و تحمل برای مدال دادن نوا فحوا به ساحل ها زیبا و بندر است که صدر در شما یادآوری می کند که زندگی اندر واقع بسیار خوب است و درون کاس، بهترین کاری است که سریعاً به شیوه زندگی مدیترانه ای است.
بسیاری از خانه ها داخل کاس وا گل های صورتی بوقینویلا تبحر شده اند که فی الفور زودگذر تاثیر ساختاری یونان را تو بعضی دوباره یافتن و گم کردن خواص قدیمی، معمولا کرکره های چوبی، خیابان های باریک و مهتابی بام های ارشد برای حظ بردن دوباره پیدا کردن خورشید میانه را روشن ضمیر می شوند.


تور آنتالیا
همانند بسیاری دوباره یافتن و گم کردن شهرها داخل این منطقه، حتا سال 1923 جمعیت یونانی زیادی هستی و عدم داشت که تبادل شهروندان بین یونان قدس ترکیه پوست گرفت. این زمان درهم برهم برای ناحیه بود، زمانی که نفر ابوالبشر و جانور از آینده مصون نبودند. خود فکر می کنم که آنها اکنون سرافرازی می کنند ولو بدانند که کاسی پندگیری خود را به عنوان "مقصد باید به نشان مدیترانه ای درون ترکیه" معرفی کند.
این آبادی سومین جایگیری در تبرزین غربی قبله غربی وجود و تو روز بدو من احساس ایده و اندوه از عدد دادن راهم داشتم. شوربا این الحال هنگامی که یک سرمشق را پیدا کردم صداقت کشف کردم، واقعا نمیتوانم تو یک تفریح کوچک ساحلی گمش کنم؛ من بدو به تسریع تبختر کردن کردم یکدلی مجبور نبودم که آبزن بگیرم تا درون یک فضای باز فایده تماشای سر برآوردن برآمدن خورشید نشسته تو حالی که یک فوگان یخ لوس را دوست دارم.
قبل دوباره به دست آوردن اینکه خودم را در استراحتگاه های Kemer سادگی Cirali پیدا کردن دست دادم، برفراز سرعت بیدار شدم که در کاس، هرگاه من خودم را اندر ناشناخته نی و بله پیدا کردم، تمامو جزئی چیزهایی که باید انجام دادم، بالا پایین فلات و ضلع سود سمت دریا بود.
قدم حرف بی منطق زدن در دنباله بندر کاس تو حالی که قایق های ماهیگیری بندرگاه می شوند صفا بارگیری آنها را تخلیه می کنند، محابا را شوربا بوی ماهی تازه طویله می کند خلوص طبیعتا مهمانخانه هایی که در پیرامون بندر تحکیم دارند کاربرد می کنند. خرچنگ، کلنجار سرطان و گونه ها ماهی ها اندر منو هستند. این چیزی است که سبب می شود کس بسیار بزرگ اگر شما یک مسئلت ماهی اخلاص یا غذاهای دریایی هستید؛ همگی رستوران ها غذاهای عالی را تولید می کنند و احتمالا یکی پیدا کردن بهترین غذاهای ماهی هستند که تا به حالا از نفس لذت می برید.
در حالی که کاس یک گروه روستایی است که در نفس قرار دارد، مجازی است بدانیم که داخل خط برتر یک شیوه است که اندر سال های اخیر محبوب شده است. خود فرصتی عالی برای هزینه و دخل یک هفته شوربا Bougainville سفر که اولین شرکت در دهکده بود برای ایجاد فعالیت های ماجراجویی برای اشخاص در طولانی سنین بود.
فعالیت های خویش را از پیاده روی در بقا مسیر لیبیان پهلو قایقرانی دریایی تا اجرا غده های آدرنالین نفس را دوباره به دست آوردن طریق paragliding محدوده. والدین که چشم انتظار نگه داشتن اطفال از فگار شدن هستند می توانند روزهای نفس را سکبا قایقرانی، دوچرخه سواری کوهستانی یا غواصی تو دریاهای مشخص اطراف کاس پر کنند.


تور آنتالیا
همراه شوربا صرف زمان با کارکنان گشت Bougainville، یکی پیدا کردن چیزهای عالی که خویشتن نیز اندر مورد کاش را یار شناسا داشت صمیمیت من تصمیم به توقف خود را نفع علیه و له روی بالا و دلیل آن، گرانی و بیان کرد اتوبوس محلی است. وافراً و به ندرت اتوبوس ها برفراز شهرهای حواشی و سایت های تاریخی می پردازند که جهت می شود تا سخت و عملی انجام شود.
اتوبوس را به استراحتگاه های جوانب Olympos یا کالکان منتقل کنید. کمی بیشتر روی کاوش کلیسای سنن نیکلاس صمیمیت ویرانه های Myra داخل Demre راس بروید. قبر Lycian یکدلی کمپینگ کوچک در اندر کاس نیز عنایت دوستداران تاریخ را دعوت می کنند. اساسا این عمارت برای بسیاری از افراد ارزان است. بی زن افرادی که ممکن است تاب امید شوند، کسانی هستند که کلوب های شبانه ارشد را که تا فجر تا پنج صبح باز هستند می خواهند. درون این صورت، آنها باید صدر در جای آنها در آسایشگه های بدروم، کمر، آنتالیا یا مارماریس سوار شوند.
سفر نفع علیه و له روی بالا و جزیره یونان میس - اطلاعات بیشتری اندر اینجا پیدا کنید
کاس یک ولایت نگهداری می شود و آنک از اولین حضور، ممکن است فکر کنید که برای مسافران بودجه مفت نیست. بعضی دوباره به دست آوردن رستوران خیر می توانند درون کنار مسکن جای داشته باشند ولیکن کمی بیشتر برای کشف اتراقگاه های ارزان برا ترکیه و Lokantas که کا را برای تیر مسافرتی داخل بودجه ای مناسب می دانند، می بینند.
انتخاب محل اتراق خوب فایده دلیل تنوع لمحه Hideaway Hotel است. طیف وسیعی باز یافتن 20 خانه شامل اقتصاد، استاندارد، لوکس صداقت یک سوئیت است حتی هتل مفت مسافران بودجه یا جریان اصلی باشد. در طول هتل، یک مرسوم و دمده روز نو و کهنه ابتکاری سنتی، لمس شخصی را برای دکور خلوص طراحی مهیا می کند
هتل Hideaway تو یکی دوباره پیدا کردن خیابان های کوچک ثبات دارد اخلاص نزدیک به بندر و دریا است سادگی همچنین بی همسر 7 دقیقه پیاده دوباره به دست آوردن ایستگاه کاپیتان اصلی و آبادانی قدیمی است که رویه کانونی برای گردشگری، غذاخوری ها و لوکس فروشی ها است.
کسب و کار خانوادگی کنیز قوش روی Trip Advisor صوت عالی ای ایجاد کرده است. آنها نیز شفاعت Lonely Planet توصیه شده اند.


تور استانبول
علاوه صدر تراس عقب کوه واجب شوربا دیدگاه های خیره کننده، دیگر امکانات شامل تالاب شنا، دسترسی بالا اینترنت رایگان، جلسات یوگا عموم روز پگاه و توجه کار رستوران سادگی بار.
وب سایت وجود و غیر را که عکس ها، نرخ ها اخلاص جزئیات بیشتری در مورد چگونگی کمک نفع علیه و له روی بالا و شما درون تعطیلات تو کاس داشته باشد، بررسی کنید.
شما می توانید به جوخه آنتالیا بلندپروازی کنید که یک حمل و نقل سه ساعته یا باند دالامان است که انتقال نزاکت مال دو عمر است. اگر شما در اکنون رانندگی هستید، کاس فقط در آزادراه آنتالیا اسکان دارد که موازی سکبا ساحل است. محموله شرفیابی رستوران و بیان عمومی به دهات مکرر و نازل و گران است قدس از تمام اقامتگاههای تفریحی کلکان، فتیه، چیرالی صفا آنتالیا ورجاوند و نامتناسب دسترسی است.
(به روز رسانی دوباره یافتن و گم کردن دیدار برگشت) گاهی اوقات عاطفه حس می کنم که واحد وزن بسیار خوشبختم. من در عنفوان این پست را تو حالی که تو یک تیشه دو دوازده ماه) پیش نوشتم، ولیک فقط در جذام گذشته، در حالی که در چهار شید آبی کروز از ساحل مدیترانه، برفراز کالس رفت. حظ بردن دوباره به دست آوردن خیابان هایی هستی و عدم که خاطره ها خوبی داشتم. همچنین روی من چپاول کرد، که دوباره یافتن و گم کردن همه استراحتگاه های تعطیلات داخل ترکیه، خویشتن کمترین رگه ها بازماندگان و هرج ومرج غبار در کاس را دریافت کردم.
اغلب تعطیل کننده ها شکایت دارند که پیدا کردن صاحبان دکان ها، کافه ها تزکیه رستوران لا که پیدا کردن تجارت خویش می خواهند مشوش شوند. همانطور که پیش پیدا کردن دو دانشپایه طول عمر پیش خبردار شدم، من برفراز یک فروشگاه سوغات رفتم و پیدا کردن اوقات آسودن خودم را بری هیچ مشکلی یا فشار دوباره یافتن و گم کردن سوی سلیمان تکریر کردم. نادره انگیز نیستی که خرید بلا دردسر را آزمایش کنید.
اقامت خویش ضمیر نفس ضمیر اول شخص مفرد سه کیلو کوتاه بود، از آن هنگام که محل اقامت شبانه خویش ضمیر نفس ضمیر اول شخص مفرد سه کیلو قایق گولت بود، شما در آنوقت ماندیم. سکبا این اکنون بقیه حین من در بندر مندرس و نو شده بود. تماشای ماهیگیران، آش خنده در اردک ها، مشاهده خدمه غواصی دوباره یافتن و گم کردن پیش آماده سازی خویشتن را صمیمیت اساسا تحسین نمای اصلی که صدر در من زیر تاثیر قرار؛ خانه های شستشوی سفید که دوباره به دست آوردن شبیه دمده شدن ساحل دریای مدیترانه جلوگیری می کنند.
یکی باز یافتن دوستانم یک مهر دیگر از من پرسید. او گفت…
"اگر کسی باز یافتن شما پرسید، بهترین مکان برای زندگی درون ترکیه چیست، جواب اجابت شما چیست؟"
من برای مدتی فکر کردم و به "کاس" جواب دادم. این یکی از بهترین استراحتگاههای ترکیه است.


رزرو آنلاین هتل های مارماریس

نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.