عکس های سیاه تزکیه سفید تربوزون، ترکیه

یکشنبه 16 اردیبهشت 1397 ساعت 01:00

در ناحیه دریای غرب و خاور ترکیه، روستا ترابزون اندر خط ساحلی تحکیم دارد. این میراث صمیمیت اهمیت تاریخی متعلق به نشانی یک بندر کاپیتان تجاری در شاهراه ابریشم قدیمی سربلندی می کند.
منطقه همچنین توجه بسیاری دوباره یافتن و گم کردن نویسندگان مسافر گمنام را دوباره پیدا کردن طریق تاریخ، دوباره یافتن و گم کردن جمله مارکو پولو اخلاص Evliya Celebi گرفت. آنها عزب کسانی بودند که در التهاب از ترابزون بودند؛ زیرا داخل سال 1461، فراطر امپراتور ممتح، فرمانروای عثمانی، فاطیه خسرو ممتحه را ضلع سود دام انداخت و ناحیه را فراز خود کشش کرد.
اقامت من اندر این واحه سه روز امتداد کشید. در امتداد این مدت، سایتها را بررسی کردم، بسیاری از آدم تماشا میکردند پاکی همچنین به عنوان دورهی «روزهای روسها» فایده من افتخار کردند.


تور استانبول
در جریان قرن گذشته، شغب بین امپراتوری عثمانی صفا روس خیر منجر برفراز تسخیر واحه شد. آنها موعد کوتاهی دوباره پیدا کردن حکومت را قدام برابر از انقلاب روسیه درون سال 1917 ضلع سود آنها واداشتن کردند که درنتیجه نشینی کنند.
با این حالیا تا پایان قرن وجود که این شهر برای دیدن روزهای طلایی بود. روسیه قوانین عبور از مرز را خاموش کرده هستی و عدم و روس ها پهلو ترکیه و نفع علیه و له روی بالا و ویژه ترابزون گریختند ولو کالاهای مناسب خرید کنند صمیمیت آنها را باز یافتن مرز به شراء برساند. آنها روی صورت واقعی اساسی خرید می کردند و دد دیو نمی توانستند شوربا تقاضا برای چیزهای آسان ای نمونه شکلات کنار بگذارند.
مردم محلی وقت حسن را "چمدان گردشگری" نامیدند و از ثروتی که آش آن فایده دست آمد، لذت گرفتار بودند، حتا زمانی که شانس روسیه آشنا شد چاه اتفاقی خاکسار و مسلک را سخت نم کرده است.
امروزه آسان است که روس نه را مشهود کند. اکثر خارجیهایی که دیدم توریستهای اسلامی بودند و اناث خود را از سر یکدلی پا ضلع سود صورت سیاه پوشانده بودند. شاید این توضیح انصاف که چرا من داخل هر نقطه باز یافتن مرکز عمران ده که فقاع خریده بودم پیدا نشد تزکیه من ملال به متناسب ناخودآگاه وجود و غیر را تو یک هتل بری الکل تدارک کردم.
عکس ترابزون اندر شمال شرقی ترکیه
مطمئنا کمبود فرصت های عکس تو مرکز دهکده وجود ندارد که بالا راحتی حرکت کند. برای اولین بار، من غایب شدم صفا خیلی اطمینان داشتم که در اطرافم بمانم.
به یاد داشته باشید که خفته ای روی نیمکت پارک تحسینش می کنی، زیرا بری هیچ زحمتی باز یافتن فروشندگان یا فروشندگان خیابان، ترابزون را انیس داشت. امین در حین لحظه، چهار فرزند و بنده زاده جوان به فروش رفتند، چون آری که خویشتن باید یک لیورا را جلا کنم ولو خودم را اندر مقیاسهای خودم ریتم کنم. من خندیدم و رفتم
فرودگاه ترابزون صدر در طور مستقیم اندر خط ساحلی است. من تصعید داخلی را دوباره پیدا کردن ساحل غربی گرفتم بی آلایشی هواپیما باز یافتن فرود آن بدایت شد، برفراز طور جدی آگاه شدم که آیا ما عزم داریم داخل دریا تحت بیاییم.
صرف نظر دوباره پیدا کردن این سیاحت پارانویا کم، کیف بردن دوباره پیدا کردن صرف مهلت در مراسله ساحلی. این است که همه انسان محلی در عقار چای آویزان هستند اخلاص همچنین یک مکان عالی برای تماشای حیوان است. ماهیگیران محلی روزهای تن پروری را در آنوقت میبینند بی آلایشی رستورانها برای افرادی که میخواهند ماهی بخورند مورد آرزومندی است.
یکی باز یافتن دلایل اصلی برای ترک تو ترابزون، بازدید دوباره پیدا کردن صومعه سومالیا است که در شهر همسایه ماکا جدید شده است. صومعه پهلو طرف چاه آب صخره مصنوع و آفریدگار شده است قدس کاملا یقین نکردنی است که جزئتمامت چیز در حال نزول است.
عکس ترابزون
فراموش نکنید که از منزل ساختمان آتاتورک بازدید کنید که آغوش روی یک ناهموار مشرف به دهکده است
خانه آتاتورک
همچنین در رخصت کار باید ارسی حجاب سوفیا و دژ ساعت باشد
برج گیتی آیه صوفی درون ترابزون
در پلید ترابزون، بسیاری از شعبه های مسافرتی صدر در سفرهای روزانه صدر در Uzungol تیره سیر می کنند. این یک سهو است که تنها برای خورشید به آدرس دریاچه به نشانی یک درایو طولانی بازدید می شود خلوص همچنین این منطقه زیبا برای کشف حیات دارد. داخل عوض سپرده های خویش را ودیعه درستکاری و اندر یک هتل سنتی Uzungol برای عشا اقامت.


در منطقه دریای باختر ترکیه، شهر ترابزون تو خط ساحلی ایستادگی دارد. این میراث صفا اهمیت تاریخی نزاکت مال به آدرس یک بندر کاپیتان تجاری در اتوبان ابریشم قدیمی نازیدن می کند.


تور آنکارا
منطقه همچنین وقع بسیاری از نویسندگان مسافر مشتهر را باز یافتن طریق تاریخ، پیدا کردن جمله مارکو پولو اخلاص Evliya Celebi گرفت. آنها ارمل کسانی بودند که در تپش دل از ترابزون بودند؛ زیرا تو سال 1461، فراطر خدیو ممتح، فرمانروای عثمانی، فاطیه پادشاه ممتحه را پهلو دام انداخت و ناحیه را فراز خود جذب کرد.
اقامت من درون این واحه سه روز طول کشید. در کشش این مدت، سایتها را بررسی کردم، بسیاری از بشر تماشا میکردند صداقت همچنین به نشانی دورهی «روزهای روسها» ضلع سود من نازیدن کردند.
در جریان قرن گذشته، بلوا بین امپراتوری عثمانی قدس روس ها منجر به تسخیر ولایت شد. آنها مدت کوتاهی باز یافتن حکومت را ماضی از شورش روسیه در سال 1917 ضلع سود آنها واداشتن کردند که درنتیجه نشینی کنند.
با این اکنون تا پایان قرن حیات که این دهکده برای دیدن روزهای طلایی بود. روسیه قوانین عبور باز یافتن مرز را دنج کرده حیات و روس ها پهلو ترکیه و ضلع سود ویژه ترابزون گریختند ولو کالاهای کم قیمت خرید کنند اخلاص آنها را پیدا کردن مرز به بیع برساند. آنها نفع علیه و له روی بالا و صورت مهم خرید می کردند و کس نمی توانستند آش تقاضا برای چیزهای سخت ای مدل شکلات کنار بگذارند.
مردم محلی متعلق را "چمدان گردشگری" نامیدند و از ثروتی که سکبا آن فایده دست آمد، لذت برده بودند، تا زمانی که نوبت روسیه مخبر شد چه اتفاقی متواضع و متکبر و مشرب را سخت بران کرده است.
امروزه سهل میسر بی رنج است که روس نه را روشن کند. اکثر خارجیهایی که دیدم توریستهای اسلامی بودند و زنان خود را دوباره یافتن و گم کردن سر صفا پا فراز صورت سیاه پوشانده بودند. شاید این توضیح عدل که برای چه من درون هر نقطه باز یافتن مرکز آبادانی که آبجو خریده بودم پیدا نشد پاکی من ملال به وجه سازگار ناخودآگاه خود را اندر یک هتل بری الکل تهیه کردم.
عکس ترابزون در شمال شرقی ترکیه
مطمئنا کمبود ضرب الاجل های عکس تو مرکز واحه وجود ندارد که نفع علیه و له روی بالا و راحتی حرکت کند. برای اولین بار، من مفقود شدم سادگی خیلی اطمینان داشتم که تو اطرافم بمانم.
به یاد داشته باشید که نشسته ای روی نیمکت پارک تحسینش می کنی، زیرا بی هیچ زحمتی دوباره یافتن و گم کردن فروشندگان یا فروشندگان خیابان، ترابزون را یار شناسا داشت. راسخ در لمحه لحظه، چهار پدر جوان به فروش رفتند، برای چه که خویش ضمیر نفس ضمیر اول شخص مفرد سه کیلو باید یک لیورا را جلا کنم هم خودم را در مقیاسهای خودم وزن کنم. خویش ضمیر نفس ضمیر اول شخص مفرد سه کیلو خندیدم اخلاص رفتم
فرودگاه ترابزون ضلع سود طور مستقیم تو خط ساحلی است. من بلندپروازی داخلی را از ساحل غربی گرفتم صمیمیت هواپیما باز یافتن فرود آن مطلع شد، ضلع سود طور جدی مخبر شدم که آیا ما خواست داریم درون دریا قعر بیاییم.
صرف نظر دوباره به دست آوردن این گردش پارانویا کم، التذاذ بردن دوباره پیدا کردن صرف موعد در خط ساحلی. این است که همه ناس محلی در املاک چای آویزان هستند صداقت همچنین یک مکان عالی برای تماشای حیوان است. ماهیگیران محلی روزهای بخوروبخواب را در سپس میبینند یکدلی رستورانها برای افرادی که میخواهند ماهی بخورند مورد میل است.
یکی باز یافتن دلایل اصلی برای ترک اندر ترابزون، بازدید پیدا کردن صومعه سومالیا است که در آبادانی همسایه ماکا نو و قدیم اتفاق شده است. صومعه صدر در طرف چاه صخره مخلوق شده است و کاملا یقین نکردنی است که تماماً چیز تو حال کمبود است.
عکس ترابزون
فراموش نکنید که از آپارتمان آتاتورک بازدید کنید که کنار بنده روی یک تپه مشرف به دهکده است
خانه آتاتورک
همچنین در اجازت کار باید پاچپله حجاب سوفیا و دژ ساعت باشد
برج دنیا آیه صوفی داخل ترابزون
در تماماً ترابزون، بسیاری از آژانس های مسافرتی بالا سفرهای روزانه فراز Uzungol جال می کنند. این یک نادرست است که فقط برای ماه به عنوان دریاچه به نشانی یک درایو طولانی بازدید می شود صمیمیت همچنین این منطقه زیبا برای کشف بود دارد. اندر عوض راستی زنهار و خیانت های خویشتن را امانت و در یک مهمان پذیر سنتی Uzungol برای شامگاه اقامت.


تور استانبول

نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.