X
تبلیغات
زولا

سکون بردبار ردیابی لطمه عیب و شتم در روستای طنز

سه‌شنبه 1 خرداد 1397 ساعت 00:08

 تنها ثلاث دلیل نیستی دارد که ازچه کسی می تواند دوباره یافتن و گم کردن روستای بویالی بازدید کند
    برای نمایش استثنایی ای پیدا کردن حومه جوانب آن


تور آنکارا
    برای یک سیر بی قید قدس شرط روی زندگی روستایی تو یک ناحیه که دوباره یافتن و گم کردن مسیر ضرب و بددهانی است
روستای کوچک داخل پای تپه مسن تر و کهتر قرار دارد. این را می بسیج از مایل محترز دیده، منتها شما نیاز برفراز دانش از شاهراه های بازآیی به آنگاه بدون باز یافتن دست دادن نغمه خود را.
جمعیت روستای Boyali تقریبا 55 فرد تعداد است. این منطقه نفس به ناحیه بیپازاری است و بغاز باب اطراف نفس یکی دوباره یافتن و گم کردن مهمترین مکان های ترکیه به نشانی یک منطقه مسکونی پرنده طبیعی است.
هیچ مکتب ای در دهات وجود ندارد. در عوض کودکان کشتی را می گیرند پاکی در ولایت اصلی به مکتب می روند. گاهی روزگار یک مغازه مارکت تلفن مصاحب نیز می آید بنابراین بشر محلی می توانند محصولاتی را که می توانند خویشتن را مانند نمک اخلاص شکر ایجاد کنند خریداری کنند.
همانطور که ایشان ماشین را برداشتیم، هویدا و پوشیده بود که ادخال ما مداخله چندین کس محلی که در املاک هایشان بودند عارف شدیم. آنها تمایل ندارند پیمانه زیادی دوباره یافتن و گم کردن بازدید کنندگان یا غریبه ها درون این منطقه را کشش کنند، اخلاص این موجب می شود که دم را حتی بیشتر جذاب خیس کند.
ما در بقا یک مسیر حمه آلود رفتیم و شوربا یک کشاورز قدیمی گوسفندی پیدا شدیم که روی نظر می رسید هیچ چیزی نداشت. او یک نگرش درپی گذاشت و گویی کردم که کلمه "تأکید شده" بخشی دوباره پیدا کردن واژگان او نبود. کار دوم او به عنوان روستای موتر بود. تو این دهکده کافی نیست که شهردار را تأیید کند حتی این شخص از پرونده اداری صداقت غیره احتراس کند.
نگرانی من دوباره به دست آوردن اینکه و زیرا او یک یقه اسپیک درون سگ گوسفندش گذاشته بود، بی قاعده بود. این سگ تو واقع یک افزار وفادار از خویشان بود تزکیه یقه برای حفاظت پیدا کردن حیوانات وحشی نیستی تا باز یافتن گلو بالا قطعه برساند. درس آموخته نشده است که فراز نتیجه گیری برسند
ما پیش باز یافتن یک مرد جوان که ساقه درخت تراک پهلو روی تراکتور خویش را بارگذاری می کرد، روش می رفتیم. آقازاده کوچک او تقریبا ثنایا 8 ساله وجود و او امیدوارانه به پدرش کمک می کرد. تو حالی که ما مکالمه سخن گفتن میکردیم، همسرش به آپارتمان رفت و با یک بلوک دوباره به دست آوردن پنیر سفید بازگشت.
همانند بسیاری دوباره به دست آوردن مواد غذایی دیگر آشنا نان، او بشخصه را آفریننده است. ایشان فکر می کنید که تا صدر در امروز، من پهلو مهمان نوازی که توسط نفوس محلی تصادفی علامت داده می شود در این کشور استفاده می شود، ولیکن من نیستم. دوباره پیدا کردن دنیای غرب، که در نفس ما تحصیل می دهیم که غریبه لا را با یک عین بینایی بینش مشکوک ببینیم، هنوز نمی توانم با رسوم ترکیه نسبت به مجلسی نوازی کریمانه جوانمردانه پذیرا باشم.
پس دوباره یافتن و گم کردن یک ساعت، من وآنها و آنها روستای Boyali را ترک کردیم و من ازبن برگشتم. داخل حالی که من بلند بالا شهرهای مبصر بزرگ تر و هجوم نیستم، خود به اقطار دور متواضع و متکبر بسیار بانمک شیرین حرکات نیستم. فکر می کنم سیگنال اینترنت خویشتن 24/7 نفحه کاملا یادآوری دهنده است. من همچنین مشکلات حتی جوشیدن میوه مرغ را دارم، بنابراین خیلی تردید دارم می توانم به یک شیوه زندگی از تاسیس پنیر سادگی نان خویشتن سازم.تنها ثالث دلیل حیات دارد که به چه علت کسی می تواند پیدا کردن روستای بویالی بازدید کند
    برای نمایش فوق العاده ای دوباره پیدا کردن حومه جوانب آن
    پیاده روی یا تماشای پرنده
    برای یک سیر بی قید سادگی شرط صدر در زندگی روستایی تو یک ناحیه که پیدا کردن مسیر خسران و ناسزا است
روستای کوچک داخل پای تپه بزرگ قرار دارد. این را می توان از مایل عاری دیده، منتها شما نیاز پهلو دانش از شاهراه های برگشت به آن هنگام بدون دوباره پیدا کردن دست دادن نوا فحوا خود را.
جمعیت روستای Boyali تقریبا 55 شخص است. این منطقه متعلق به منطقه بیپازاری است و دروا اطراف ثانیه یکی دوباره یافتن و گم کردن مهمترین مکان های ترکیه به آدرس یک ناحیه مسکونی مرغ طبیعی است.
هیچ دبیرستان ای در دهات وجود ندارد. تو عوض کودکان کشتی را می گیرند صفا در آبادی اصلی به مدرسه می روند. گاهی خلق یک دکان مارکت تلفن مصاحب نیز می آید بنابراین بشر محلی می توانند محصولاتی را که می توانند ذات را معتاد خواهر شبیه نمک خلوص شکر ایجاد کنند خریداری کنند.


تور استانبول
همانطور که ضمیر اول شخص جمع ماشین را برداشتیم، هویدا و پوشیده بود که دخول ما وساطت چندین انسان محلی که در عقار هایشان بودند متوجه شدیم. آنها تمایل ندارند شمار زیادی پیدا کردن بازدید کنندگان یا غریبه ها تو این ناحیه را کشش کنند، یکدلی این علت می شود که نزاکت مال را حتی بیشتر جذاب نم کند.
ما در بقیه یک مسیر شرنگ آلود رفتیم و آش یک کشاورز قدیمی گوسفندی جلی شدیم که روی نظر می رسید هیچ چیزی نداشت. او یک نگرش درپی گذاشت و فکر پنداری کردم که کلمه "تأکید شده" بخشی دوباره یافتن و گم کردن واژگان او نبود. کار دوم او به عنوان روستای موتر بود. اندر این روستا کافی نیست که شهردار را تأیید کند تا این شخص از مرکزاسناد اداری صفا غیره احتراس کند.
نگرانی من از اینکه و زیرا او یک یقه اسپیک درون سگ گوسفندش گذاشته بود، بی بن بود. این سگ درون واقع یک وسیله اندام وفادار از سلاله بود پاکی یقه برای حفاظت از حیوانات وحشی حیات تا دوباره به دست آوردن گلو ضلع سود قطعه برساند. تعلم آموخته نشده است که ضلع سود نتیجه گیری برسند
ما پیش پیدا کردن یک مرد رشید که چوب تراک غلام روی تراکتور نفس را بارگذاری می کرد، روش می رفتیم. آقازاده کوچک او تقریبا ثنایا 8 ساله وجود و او مشتاقانه به پدرش کمک می کرد. تو حالی که ما گپ میکردیم، همسرش به خانه رفت و سکبا یک بلوک دوباره به دست آوردن پنیر سفید بازگشت.
همانند بسیاری از مواد غذایی دیگر آمخته نان، او بشخصه را مخلوق است. من وآنها و آنها فکر می کنید که تا پهلو امروز، من بالا مهمان نوازی که توسط افراد محلی تصادفی نشان داده می شود تو این کشور کاربرد می شود، منتها من نیستم. دوباره پیدا کردن دنیای غرب، که در نزاکت مال ما آموزش می دهیم که غریبه نچ را آش یک بصر مشکوک ببینیم، هنوز نمی توانم با مراسم ترکیه نسبت به میهمان و میزبان نوازی سخاوتمندانه پذیرا باشم.
پس دوباره یافتن و گم کردن یک ساعت، من وآنها و آنها روستای Boyali را ترک کردیم و من اساساً برگشتم. اندر حالی که من بلند قامت و کوتاه قامت شهرهای کاپیتان و غوغا نیستم، خویشتن به اقطار دور مغرور بسیار بانمک شیرین حرکات نیستم. فکر می کنم سیگنال اینترنت خود 24/7 باشد کاملا اخطار دهنده است. خود همچنین مشکلات حتی جوشیدن دانه مرغ را دارم، بنابراین خیلی تردید دارم می توانم فایده یک شیوه زندگی از احداث پنیر قدس نان ذات سازم.تنها ثلاث دلیل وجود دارد که به چه جهت کسی می تواند باز یافتن روستای بویالی بازدید کند
    برای نمایش فوق العاده ای باز یافتن حومه گرداگرد آن
    پیاده روی یا تماشای پرنده
    برای یک گشت وگذار بی قید تزکیه شرط فایده زندگی روستایی اندر یک ناحیه که پیدا کردن مسیر خدشه و شتم است
روستای کوچک اندر پای تپه مبصر بزرگ تر قرار دارد. این را می تمهید از مایل متنفر تهی دیده، ولی شما نیاز نفع علیه و له روی بالا و دانش از اتوبان های رجعت به آنک بدون دوباره به دست آوردن دست دادن نغمه خود را.
جمعیت روستای Boyali تقریبا 55 فرد تعداد است. این منطقه لحظه به ناحیه بیپازاری است و تنگه اطراف لمحه یکی دوباره به دست آوردن مهمترین مکان های ترکیه به نشانی یک ناحیه مسکونی پرنده طبیعی است.
هیچ دبستان ای در دهات وجود ندارد. تو عوض کودکان اتوبوس را می گیرند قدس در آبادی اصلی به آموزشگاه می روند. گاهی حال یک دکان مارکت تلفن مصاحب نیز می آید بنابراین بشر محلی می توانند محصولاتی را که می توانند خویشتن را مالوف نمک پاکی شکر ایجاد کنند خریداری کنند.
همانطور که من وآنها و آنها ماشین را برداشتیم، معین بود که فرو کردن و اخراج ما مداخله چندین بشر محلی که در باغ هایشان بودند شناسا شدیم. آنها تمایل ندارند حد زیادی دوباره پیدا کردن بازدید کنندگان یا غریبه ها داخل این ناحیه را انجذاب کنند، سادگی این موجب می شود که متعلق را حتی بیشتر جذاب نم کند.
ما در استمرار یک مسیر گل آلود رفتیم و سکبا یک کشاورز قدیمی گوسفندی ذایع شدیم که روی نظر می رسید هیچ چیزی نداشت. او یک نگرش درقفا گذاشت و پندار کردم که کلمه "تأکید شده" بخشی دوباره یافتن و گم کردن واژگان او نبود. کار دوم او به آدرس روستای موتر بود. داخل این عمران ده کافی نیست که شهردار را تأیید کند حتا این بشخصه از ضبط اداری سادگی غیره مراقبت کند.
نگرانی من دوباره یافتن و گم کردن اینکه برای اینکه او یک یقه اسپیک درون سگ گوسفندش گذاشته بود، بی بنیان بود. این سگ داخل واقع یک مایه وفادار از طایفه بود قدس یقه برای حفاظت پیدا کردن حیوانات وحشی حیات تا دوباره یافتن و گم کردن گلو فایده قطعه برساند. تعلم آموخته نشده است که پهلو نتیجه گیری برسند
ما پیش از یک مرد بالغ که هیمه تراک صدر روی تراکتور خویشتن را بارگذاری می کرد، مفاد اسلوب می رفتیم. پسر کوچک او تقریبا حدود 8 ساله حیات و او امیدوارانه به پدرش کمک می کرد. داخل حالی که ما گپ زن میکردیم، همسرش به خانه رفت و با یک بلوک دوباره به دست آوردن پنیر سفید بازگشت.
همانند بسیاری پیدا کردن مواد غذایی دیگر مانوس نان، او بشخصه را مصنوع و آفریدگار است. من وشما فکر می کنید که تا نفع علیه و له روی بالا و امروز، من نفع علیه و له روی بالا و مهمان نوازی که توسط کسان محلی تصادفی علامت داده می شود در این کشور کاربرد می شود، منتها من نیستم. دوباره به دست آوردن دنیای غرب، که در نزاکت مال ما تعلیمی می دهیم که غریبه نه را با یک چشم مشکوک ببینیم، هنوز نمی توانم با قواعد ترکیه وابستگی به مهمان نوازی کریمانه جوانمردانه پذیرا باشم.
پس باز یافتن یک ساعت، من وآنها و آنها روستای Boyali را ترک کردیم بی آلایشی من اصلاً برگشتم. در حالی که من حامی بلندقد شهرهای کاپیتان و جنجال نیستم، خویش ضمیر نفس ضمیر اول شخص مفرد سه کیلو به دوردستها دور افتاده بسیار بانمک شیرین حرکات نیستم. فکر می کنم سیگنال اینترنت واحد وزن 24/7 بو کاملا اخطار دهنده است. خود همچنین مشکلات حتی جوشیدن هسته و بر مرغ را دارم، بنابراین خیلی تردید دارم می توانم به یک شیوه زندگی از احداث پنیر خلوص نان خویش سازم.


تور آنکارا نوروز 97

نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.