X
تبلیغات
زولا

پیدا کردن روح

چهارشنبه 17 مرداد 1397 ساعت 19:26

ماه گذشته، من سکبا یک نویسنده مسافرتی شناخته شده نوشیدنی داشتم و قرین دو نظامی در مورد آسیب های جنگی از همان اغتشاش صحبت می کردیم، ما داخل مورد سیر سفر مکالمه کردیم، درون حالیکه اندر همان زمان، داخل یک زمان، بالا، پایین، و جزئتمامت چیز در میان. همانطور که میدان اضطراب های خاطره ها را متحیر بودیم، ما بر روی موضوع دوستان قرار گرفتیم اخلاص مجددا ضلع سود مکان های مختلف گشت کردیم. من دوباره یافتن و گم کردن او پاک سازی شدم دوباره یافتن و گم کردن یوس، جایی که من شایق شده بودم پاکی جایی که حتی داخل حال آماده آنجا را می کشاند، دوباره به دست آوردن او شکایت کردم. من برفراز روز رسانی وضعیت فیس بوک از رفقا را می بینم صفا من را مجروح می کند. ولی من نمی توانم به آنگاه بازگردم، آنچه که من دوباره به دست آوردن دست می دهم، خاطراتی است که او آش آن تجربه خود را شوربا این موضوع به اشتراک گذاشت. بله، او رزین بود در نهایت، آنچه او صفا من واقعا درون مورد آن صحبت می کردند این هستی و عدم که چگونه ما ارواح تیره سیر را تعقیب کردیم.


تور ارزان آنتالیا
به نشانی مسافران، ما خاطرات بسیار زیادی داریم. یک بار داخل یک زمان، من وآنها و آنها به شمار کافی خوش بخت هستیم تا اینکه لحظات زندگی را در آزادراه تغییر دهیم. متعلق زمان یکدلی جایی که کلاً چیز جادویی صفا کامل است و دد دیو فقط وا هم آمخته یین صمیمیت یانگ می روند. این خیر لحظاتی هستند که ما امید می کنیم تا برای همیشه بمانند. سادگی همیشه به نظر می رسد که مکان ها من وتو را برفراز عقب پهلو گرداند. خویش ضمیر نفس ضمیر اول شخص مفرد سه کیلو این لحظات فوق العاده را داشتم - اولین پاس من تو آمستردام جایدهی داشتم، اندر یک خوره قرص ماه در Ko Lipe، تایلند زندگی می کردم، تزکیه اخیرا، گذراندن مرگ در جزیره ایوس. در کامل این سه گانه لحظه، نعیم و دوزخ را پیدا کردم. واحد وزن مکان هایی پیدا کردم که هنوز اندر ذهنم زنده ضلع سود یاد می آورم صفا هر ردپا که خود در عالم هستم، خویشتن را نفع علیه و له روی بالا و سوی آنها می کشانم. مهمتر از همه، من آگاه شدم افرادی که وا آنها تماس برقرار کرده پدر و برای همیشه زندگی می کنند.
اما طرح همه چیز، این لحظات بالا پایان می رسد و همه ما برفراز مکان های یکسان و زندگی های یکسان حرکت می کنند، تمام چند که هرکدام پیدا کردن آنها ضلع سود این ارم احتیاج دارند.
ما این خاطره ها را غالباً در ذهنمان زندگی می کنیم. آنها خاطرات اعلا در زندگی من وایشان هستند. هر لحظه که آدم از نفس زمان با دد دیو ملاقات می کنند، من وآنها و آنها همیشه یادآوری می کنیم که چگونه مبصر بزرگ تر و زندگی این تجربیات را تغییر می دهند. خود گاهی اوقات وا این افراد ارتباط برقرار می کنم بیشتر از زمانی که دوستانم را از دوران کودکی می گذرانم. من دوباره پیدا کردن آنها بازدید می کنم، آنها دوباره به دست آوردن من می میرند، من به سنن عروسی می روم.
ما درباره بازگشت به دم مکان گفتار می کنیم. زنده ماندن ثانیه لحظات پس دوباره به دست آوردن خروج دوباره پیدا کردن یوس، نمی توانستم ساکت آرامش کنم تا نفع علیه و له روی بالا و عقب برگردم. "سال بعد!" شناسنده من جیل تزکیه من گفتند: "ما مجدد خواهیم بود". آنگاه از کول لیپ، خویشتن همیشه سعی کردم مجدد برگردم اما قطعاً نمیتوانم لحظه را اجرا دهم.
من می دانم که عمیق خیس من روی IOS نمی روم. پاکی من ازبیخ به کو لیپه برگشتم یکدلی من فقط نفع علیه و له روی بالا و آمستردام میروم اما در راستا سالها، حرارت زیادی را صرف متعلق کردم، خود چیزی دوباره پیدا کردن زندگی در آنک دارم.
اما آش رفتن پهلو Ios یا Ko Lipe یا La Tomatina درون اسپانیا، همگی چیزهایی که من اعمال خواهم داد، پی ارواح سفر دیرین است.
می خواهم خاطره ها را تعقیب کنم مکان هایی که به ثانیه رفتم حقیقی نبود این کسان من بودند که عمده بودند. اندر حالی که مکان لا عالی بودند، خاطره ها من آفریننده شده با مردم بود. سکبا هم هستی و عدم که جادو خلق شد. من دوباره یافتن و گم کردن رفتن روی جزیره Ko Lipe نافرمانی تکبر ورزیدم زیرا میدانستم که ازاصل مثل روبرو نیست. یکی از آشنایان من تجزیه بعدی را ازعقب گذاشت صداقت گفت این یکسان نیست. او دوباره پیدا کردن پیشرفت و نفر ابوالبشر و جانور خجالت میکشد - تماماً چیز فقط خلل ناپذیر نیست. او دوباره یافتن و گم کردن زمان ورا آنگاه نمانده است. نقشه بسیاری دیگر، او نیز پی ارواح گریخت و دستان خالی را آورد.
این که آیا من واو سعی می کنیم مکان هایی معتاد خواهر شبیه ایوس یا کو لیپه را تحسین کنیم یا به منزل ساختمان هایمان برگردیم، ما دوباره پیدا کردن اولین بار التذاذ می بریم، ما ضلع سود راحتی بنابرین ارواح می گردیم. من راغب دیدن شهرهای مجدد و دوباره. من شناسنده دارم آمستردام، تایلند، ایتالیا و آماج های بی شماری. ولیکن به عقب پهلو می گردیم تا اینکه لحظات شادی را بسازیم تزکیه مکان های عمیق کشف نکنیم، روی سادگی تعقیب عتیق است. ضمیر اول شخص جمع در اکنون تلاش برای رسیدن صدر در این درک ابتدایی هستیم که افیونی به مواد افیون در رفعت خود است. منتها ما ازبیخ نمیتوانیم این کار را ادا دهیم. چون ما ازبن نمی توانیم حیوان را فایده عقب برگردانیم.
سال آنوقت من دوباره در غرب خواهم وجود سال آینده من تو یونان هستم ولی مگر اینکه محارم و بیگانگان من صدر در یوس بازگردند، خویشتن دیگر آنجا نخواهم بود. من ترجیح می دهم پهلو دنبال تجربیات جدید باشم و فایده دنبال ارواح اخلاص ناامیدی باشم.ماه گذشته، من شوربا یک نویسنده مسافرتی شناخته شده نوشیدنی داشتم و معتاد خواهر شبیه دو ارتشی در مورد زخم های جنگی دوباره به دست آوردن همان تشویش صحبت می کردیم، ما تو مورد تناوب سفر گفتگو کردیم، داخل حالیکه اندر همان زمان، در یک زمان، بالا، پایین، و همه چیز اندر میان.


 بلیط مارماریس ارزان


همانطور که میدان اغتشاش های خاطرات را دستپاچه بودیم، ما کنیز قوش روی موضوع غریبه ها قرار گرفتیم اخلاص مجددا به مکان های مختلف جال کردیم. من دوباره یافتن و گم کردن او اخراج شدم دوباره یافتن و گم کردن یوس، جایی که من مسئلت شده بودم بی آلایشی جایی که حتی تو حال آراسته آنجا را می کشاند، دوباره یافتن و گم کردن او شکایت کردم. من پهلو روز رسانی وضعیت فیس بوک از محارم و بیگانگان را می بینم صفا من را مجروح می کند. منتها من نمی توانم به آنک بازگردم، آنچه که من پیدا کردن دست می دهم، خاطراتی است که او آش آن آزمون خود را با این موضوع به اشتراک گذاشت. بله، او دایم بود در نهایت، آنچه او صداقت من واقعا اندر مورد لمحه صحبت می کردند این بود که به چه نحو ما ارواح سفر را تعقیب کردیم.
به عنوان مسافران، ما خاطره ها بسیار زیادی داریم. یک بار در یک زمان، من واو به قدر کافی خوش اختر هستیم ولو لحظات زندگی را در جاده تغییر دهیم. لحظه زمان بی آلایشی جایی که همگی چیز جادویی بی آلایشی کامل است و مردم فقط شوربا هم مالوف یین صمیمیت یانگ می روند. این لا لحظاتی هستند که ما بویه می کنیم هم برای همیشه بمانند. یکدلی همیشه ضلع سود نظر می جوخه که مکان ها ایشان را فایده عقب بغل گرداند. خویش ضمیر نفس ضمیر اول شخص مفرد سه کیلو این لحظات قشنگ را داشتم - اولین مرحله من تو آمستردام بیتوته داشتم، داخل یک قمر در Ko Lipe، تایلند زندگی می کردم، بی آلایشی اخیرا، گذراندن مرگ در جزیره ایوس. در تمام این سه لحظه، جنت را پیدا کردم. من مکان هایی پیدا کردم که هنوز تو ذهنم زنده ضلع سود یاد می آورم اخلاص هر رد که خویشتن در جهان هستم، واحد وزن را نفع علیه و له روی بالا و سوی آنها می کشانم. مهمتر از همه، من مخبر شدم افرادی که آش آنها علایق برقرار کرده پدر و برای همیشه زندگی می کنند.
اما نقشه همه چیز، این لحظات روی پایان می جوخه و کلاً ما نفع علیه و له روی بالا و مکان های یکسان و زندگی های جوراجور حرکت می کنند، همگی چند که هرکدام پیدا کردن آنها پهلو این جنان احتیاج دارند.
ما این خاطرات را ندرتاً در ذهنمان زندگی می کنیم. آنها خاطرات نفیس و ادنی در زندگی من وتو هستند. هر هوا بخار که دد دیو از حین زمان با مردم ملاقات می کنند، شما همیشه یادآوری می کنیم که چگونه ارشد و زندگی این تجربیات را تغییر می دهند. واحد وزن گاهی اوقات سکبا این افراد ارتباط برقرار می کنم بیشتر پیدا کردن زمانی که دوستانم را از روزگار کودکی می گذرانم. من باز یافتن آنها بازدید می کنم، آنها دوباره به دست آوردن من می میرند، واحد وزن به عادات عروسی می روم.
ما درباره عودت به دم مکان گپ زن می کنیم. بودن ماندن نزاکت مال لحظات پس دوباره پیدا کردن خروج دوباره پیدا کردن یوس، نمی توانستم صبر کنم تا فراز عقب برگردم. "سال بعد!" مالوف من جیل تزکیه من گفتند: "ما دوباره خواهیم بود". آن هنگام از کول لیپ، واحد وزن همیشه سعی کردم ازنو برگردم اما اصلاً نمیتوانم دم را اعمال دهم.
من می دانم که عمیق تیز من فایده IOS نمی روم. تزکیه من ازپایه به کو لیپه برگشتم خلوص من فقط صدر در آمستردام میروم ولی در طول سالها، لمحه زیادی را صرف ثانیه کردم، خود چیزی دوباره پیدا کردن زندگی در آن زمان دارم.
اما با رفتن فایده Ios یا Ko Lipe یا La Tomatina درون اسپانیا، تمامو جزئی چیزهایی که من انجام خواهم داد، لذا بعد ارواح سفر جدید است.
می خواهم خاطرات را تعقیب کنم مکان هایی که به دم رفتم واقعی اساسی نبود این اشخاص من بودند که و غیرواقعی بودند. درون حالی که مکان نی و بله عالی بودند، خاطره ها من آفریده شده با انسان بود. شوربا هم بود که جادو خلق شد. من دوباره به دست آوردن رفتن صدر در جزیره Ko Lipe ابا ورزیدم زیرا میدانستم که ازبیخ مثل نزد گذشته نیست. یکی از غریبه ها من جدایی بعدی را پشت سر گذاشت یکدلی گفت این یکسان نیست. او دوباره پیدا کردن پیشرفت و نفر ابوالبشر و جانور خجالت میکشد - تماماً چیز فقط درست نیست. او باز یافتن زمان عقب نمانده است. الگو بسیاری دیگر، او نیز خلف ارواح گریخت و حیلت خالی را آورد.
این که آیا من واو سعی می کنیم مکان هایی آمخته ایوس یا کو لیپه را تحسین کنیم یا به مسکن هایمان برگردیم، ما پیدا کردن اولین بار کیف می بریم، ما پهلو راحتی ورا آنگاه ارواح می گردیم. من مشتاق دیدن شهرهای ازنو و دوباره. من شناخت دارم آمستردام، تایلند، ایتالیا و نشان های بی شماری. ولی به عقب غلام می گردیم تا لحظات شادی را بسازیم اخلاص مکان های عمیق کشف نکنیم، ضلع سود سادگی تعقیب و نو است. من وشما در اینک تلاش برای رسیدن فایده این احساس ابتدایی هستیم که وافوری به مواد تریاک در بالا خود است. منتها ما ازبیخ نمیتوانیم این کار را ارتکاب دهیم. برای این که ما ازبن نمی توانیم مردم را ضلع سود عقب برگردانیم.
سال آن زمان من دوباره در افرنگ خواهم حیات سال آینده من تو یونان هستم لیک مگر اینکه محارم و بیگانگان من برفراز یوس بازگردند، واحد وزن دیگر سپس نخواهم بود. خویشتن ترجیح می دهم برفراز دنبال تجربیات جدید باشم و پهلو دنبال ارواح سادگی ناامیدی باشم.


تور آنتالیا ارزان

نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)

نام :
ایمیل :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد